Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajta...

Szerintetek milyen fajta lehet benne? (képek)

Figyelt kérdés

az anyja is keverék, de szinte semmiben sem hasonlítanak kölykével. azért lennék kíváncsi hogy ki milyen fajtát lát a kiskutyában? :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


az anyjáról pár kép:

[link]


[link]


2011. nov. 29. 20:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
néhány kép sajnos eléggé elmosódott mert elég izgága kutyus :) nehéz róla éles képet csinálni :)
2011. nov. 29. 20:12
 2/16 anonim ***** válasza:

Az anyuka nagyon tetszik :-) A kicsibe nem látok semmilyen fajtát,viszont anyuka hasonlít rá:

[link]

Ő egy norvég elkhound..bár biztos hogy az anya is többgenerációs keverék,de elsőre ez a fajta ugrott be Róla :-)

2011. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi :D én a kicsit esetleg valami bulldog keveréknek nézem, a farka alapján, meg olyan szélesebb inkább :D de kíváncsi vagyok mások véleményére is :)
2011. nov. 29. 20:18
 4/16 anonim ***** válasza:
a kölyök egy nagyon mix, maximum egy kis labrador a fejében van. De bármi lehet. az anyja viszont nagyon helyes, és különleges.
2011. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

szerintem az anyuka valamilyen németjuhász keverék, úgy néz ki, mint a szomszéd kutya nálunk, ebből gondolom

mind a két kutya nagyon szép :)

2011. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem látok benne semmilyen fajtát, de nagyon aranyos :)
2011. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek!! :)
2011. nov. 29. 20:39
 8/16 anonim ***** válasza:

a kicsi mintája alapján nekem a border collie ugrott be



[link]

2011. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Anyuka javarészt német juhász, meg valami keverék még bele.

A kicsi színre border collie, de nem tudni mekkorára nő, milyen szőre lesz stb.

Aranyos mindegyik. Nem baj ha nem fajtatiszta, csak szeretni kell ha szép, ha csúnyácska, ha törzskönyves, ha menhelyi. :)

2011. nov. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*___* Úristen nemtudom de übercuki!! *.* Büszke lehetsz rá! Igazán különleges, gyönyörű kutya!!!
2011. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!