Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedvenc kutyusunknak készített...

Kedvenc kutyusunknak készítettünk egy kutyaházat, hogy ne fázzon a téli hidegben. Sajnos a kutyus fél bemenni a házba és eddig semmivel nem tudtam rávenni, hogy megszeresse az új "lakását". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ha fázik befog menni ez teljesen biztos nem kell vele foglalkozni
2011. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dobj be neki valami nagyon ínycsiklandó falatot, vagy még jobb, ha kis ösvényt raksz ki jutalomfalatból, mint a rajzfilmekben, tudod. :) Ha rácuppan, talán észre sem veszi, és már benn is lesz. Ne kezdd el beletuszkolni, mert csak megrémül.

Berakhatod a régi pokrócát is, amin a saját szagát érzi.

Most ez hülyén fog hangzani, de én klikkerrel szoktattam rá a kutyámat a kosárra (addig ágyon aludt....) Eleinte ha csak ránézett a kosárra, jutalmat kapott, aztán már csak akkor, ha odament, aztán ha belelépett, aztán ha le is feküdt. Egy marék jutalomfalattal megoldottuk, kellemes élményként rögzült benne a kosár.

2011. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd oda a házát, ahonnan látja a bejáratotokat és az udvart is belátja rendesen. Gondold át, hol szeret egyébként feküdni, és vajon miért pont ott?
2011. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondtam már hogy ha fázik bele fog menni ez tuti biztos! A kutya nem hülye!
2011. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!