Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen kanos az ivartalan...

Gabi86 kérdése:

Miért ilyen kanos az ivartalanított kutyám?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja ivartalanítottuk a kutyámat és a nőstény is már tüzelt,de mostanába állandóan szexelnek.Nem irigylem tőlük,de én azt olvastam hogy a kutyák ilyenkor lenyugodnak.(ivartalanítottak)Ilyenkor ugye 100% hogy nem lesz kölyök?
2011. dec. 1. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát kutyám még soha nem volt ivartalanítva, és nem is szeretnék hülyeséget beszélni, de mondjuk a lovaknál úgy van, hogy még az ivartalanítás után is kell egy kis idő, hogy rájöjjön a ló, hogy a golyók ez esetben már csak dekorációk. Addig meg ők ugyanúgy csődörösnek érzik magukat. De ebben az ivartalanítás dologban nem vagyok otthon.
2011. dec. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

az agyát is kimostátok? nem? hát akkor nincs mit csodálkozni ezen...


egyébként kell jó fél év, mire a hormonok lecsökkennek benne.

2011. dec. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapvetően domináns viselkedést, ivartalan szukák is hágják esetenként a másikat. Nekem ivartalan kanom van, meg ivartalan szukám, mégis előfordul egy-egy birkózás közben hágás, mondjuk én ezt le is tiltom, nálunk az egyetlen aki szaporodhat vagy szaporodást mímelhet az én vagyok.
2011. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szukák kanosak lesznek, a kanok meg lenyugodnak, szukásak lesznek...
2011. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én azért tiltani nem akarom,csak kölyköt nem akarok.Tőlem annyit szexelnek amennyit akarnak,csak furcsa hogy ennyire aktív.mondjuk még nincs 1 éves.Jövő hónapban tölti be.Több szukám van ezért van ebből némi vita,de igyekszem megfékezni ezeket.
2011. dec. 1. 23:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem normális, hogy a kutyáid a jelenlétedben ilyen durván dominálgatják egymást, de te tudod, hogy számodra mi elfogadható.
2011. dec. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!