Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most született egy fehér...

Csady kérdése:

Most született egy fehér husky nálam és nevet keresek neki valamilyen farkas vagy indián nevet. A kicsi kan kutyus. Várom az ötletekek Mi legyen a neve?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 12:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egy fehér champion kutya Németországban : [link]
2011. dec. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Akiteki ***** válasza:
46%
Verseny kennel. Ugyanaz a kategória
2011. dec. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

Kicsit nagy az arcod. Mégis milyen kategória? Sokkal nagyobb munka egy eredményes versenykutyát tenyészteni. Nem csak a tökéletes funkcionális testfelépítés szükséges,hanem a viselkedésbeli tulajdonságokra is oda kell figyelni. És itt nem arról van szó,hogy a ringben hegyezze a fülét. Szégyelld magad, hogy úgy becsmérled mások munkáját,hogy fogalmad sincs annak tartalmáról.

Olyan szánhajtók mint pl.dr Detlef Oyen rendkívül nagy tenyésztésbeli tudással rendelkeznek, nem is beszélve a takarmányozástanbeli, etológiai, sportedzői tudásról.

2011. dec. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Frenetikus de a kérdés még mindig az hogy mi legyen az eb neve...
2011. dec. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Akiteki ***** válasza:
53%

Nekem van arcom és vállalom is.

Nem kéne a menhelyről kihozott és a talált kutyákat szaporítanod, lehet hogy neked is lehetne később vállalni.

2011. dec. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%

1.Az,hogy kiírod,hogy "Teknősbéka", az nem az arcod vállalása. Az más dolog,hogy utánanéztem, ki vagy,mert iszonyú tudatlanságban élsz.Valószínűleg ezért hiszed,hogy mindent tudsz.

2.???

2011. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Akiteki ***** válasza:
61%
Nem hiszem. 17 éve foglalkozom a huskykkal, nem csak az interneten. Ellentétben veled, én tudom hogy miről beszélek. Rossz érzés lehet, hogy ez téged zavar, engem nem.
2011. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hadick (Hádik)
2011. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!