Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most csak azért mert tüzel?...

Most csak azért mert tüzel? Vagy terhes?

Figyelt kérdés
Egyszer csak a 7 éves lány kutyám sokat evett,de annyit,hogy ennyit még soha...Van egy másik magasságra nagyobb kutyám is,aki fiú...Most akkor terhes vagy csak tüzel?
2011. dec. 1. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincsennek ívartalanítva akkor símán lehetnek kiskutyái!

Gratula....

2011. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát...Én inkább nem ivartalanítom a kutyáimat,mert ez állatkínzás,hogy kiveszik a méhét..Mint ha az emberrel csinálnák ezt...
2011. dec. 1. 15:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem állatkínzás,sőt!!!!

Az jobb lesz ha lesznek kiskutyák és majd nem tudod elajándékozni őket és az utcára kerülnek?

Az nő méhét akkor veszik ki amikor az életét mentik meg vele!

2011. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Akiteki ***** válasza:
100%

Az nem állatkínzás, hogy egy hét éves kutya vemhes lesz?

Az nem állatkínzás, hogy egy rakat kölyök lesz a menhelyen?

Idióta

2011. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
én is ezen a véleményen voltam sokáig. Ez a műtét nem fáj a kutyának, teljesen veszélytelen. Gondolom nem szeretnél 7 picinyt megtartani.... Nincs eléd kutya a menhelyeken akiknek gazdi kell?
2011. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 dizus ***** válasza:
100%
De hogy párosodhattak?Elszakadt a lánc?
2011. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, kb. annyira hiányzik a méhe meg a petéje, mint amikor Neked kiveszik a manduládat.

Semennyire, viszont legalább nem leszel attól többé beteg.

2011. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez NEM állatkínzás, hogy ivartalanítod, de az ellésbe bele is halhat egy 7 éves kutya, ha meg ilyen korban egészségesen leellik, az is nagy fájdalmakkal fog neki járni!!

Melyik a jobb? Kiveszik s méhét, és ráktól mentesen el még 7 évet boldogan, vagy esetleg beledöglik a szülésbe....

Gondolkozz....

2011. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó,igazatok van. A szüleim elmagyarázták,de szerintem nem terhes,mert nem olyan tipus. És a másik kutyám sem. Csak 10 éves vagyok. Bocsi hogy felzaklatalak titeket. :(
2011. dec. 3. 12:27
 10/12 Akiteki ***** válasza:

Milyen típus az a kutya, amelyik nem lehet terhes?

Elég hamar ki fog halni a fajtája.

2011. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!