Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz gazdik! Folyamatosan...

Mopsz gazdik! Folyamatosan taknyos, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon megfázott a mopszom! A doki adott neki gyógyszert, de csak addig van úgy ahogy jól, amíg szedi, de mindig újra megfázik! Ti mit tesztek ez ellen?
2011. dec. 1. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet kéne neki valamilyen immunerősítő. Mintha azt hallottam volna, hogy van Béres csepp kifejezetten kutyáknak is! Meg nem tudom, milyen táppal etetsz?

A mopszok pedig szobakutyák, hidegben rájuk szerintem kell ruha.

2011. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A táp rendben van, ezt a Béres cseppet én is hallottam! Nektek bevált?

És ha kutyaruhánál tartunk, szeretnék rá venni, csak nem tudom, hogy hol találok olyan boltot, ahol rá is próbálhatnám... az a helyzet hogy olyan kis asszimetrikus alkata van, a múltkor vettem neki egyet, és nem ment rá... XD Pedig nem kövér! :)

2011. dec. 1. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Még nem próbáltuk ki, de szerintem ártani nem árthat.

Az én kutyum egyszer volt eddig náthás, akkor injekciót kapott, valamilyen antibiotikumot, szépen helyrejött tőle.

Nem vagyok nagy szakértő sajnos kutyaruha témában, nekem nagytesű, hosszúszőrű kutyám van, neki nem kell kutyaruha.


Remélem nem baj, hogy válaszoltam a kérdésre, mopsz kutyus nélkül.:)

(Viszont nagyon szeretem a fajtát!)

2011. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mopszom van.:) Adj neki sok vitamint,tudsz neki venni kutyák részére bérescseppet is.Adhatsz neki párolt vagy főtt zöldségeket az is erősíti az imunrendszerét.Kutyaruha téren pedig nekem is sok gondom van.A környékemen az összes állatosnál felpróbálhatom a kutyámra a ruhát.De ezek legtöbbje nem megy rá,vagy nem tudom begombolni az erős és széles alkatuk miatt.Ezért kerestem a környéken egy varrónőt és ő varr neki ruhákat.VEttem egy ruhát mintának és annak formájára csinál neki az ő méretébe,olyan anyagból amilyenből mi akarjuk. : ) Remélem tudtam segíteni. : )
2011. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind a kettőtöknek a hasznos választ!

Hát igen, a dokitól a mi kutyusunk is kapott injekciót és antibiotikumot, de csak erre az időszakra van jól... amúgy meg dől a fikusza és aluszékony, alig eszik, borzasztó állapotba kerül. :(

Már-már kezdtem azt hinni, hogy komolyabb a bak, de ezt kizártuk...

Köszi a kutyaruhás tippet! Van egy ismerősöm aki varr, hátha ő tud segíteni nekem! :)

2011. dec. 1. 19:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Fressnapf-ban fellehet rájuk próbálni és segítenek is kiválasztani. Egyébként a varrás jó ötlet, nekem nem mopszom van, de anya régen kötött a kutyánknak egy pulcsit.XD Lehet vicces, de nekem tetszett, ha ügyes vagy kötésben akkor hajrá:D
2011. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fressnapfban rá lehet próbálni, de ha nincs a közelben akkor szerintem bármelyik kutyás boltban megengedik. Kérdezd meg az eladót, hogy rá lehet e próbálni. :)
2011. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!