Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Sakál név illik egy német...

A Sakál név illik egy német vizsla kutyushoz?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni milyen nevet adjak neki. Annyi név megfordult már a nevemben, de valami különlegeset szeretnék. Úgy fogadtuk be az utcáról tegnap, irtó aranyos. Nagyon szerethető. Tudnátok esetleg ötleteket adni?

Megköszönném. :)


2011. dec. 1. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom. Én nem ezt a nevet adnám neki. Egy vizslának.


Vándor, Fickó, Valami ilyesmikre gondoltam...

2011. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Német vizslák nem kóborolnak csak úgy az utcán.

Chipet nézettetek? Hirdetitek, hogy találtatok egy kutyát? Lehet, hogy valaki a két szemét kisírja otthon Sakálért:(

2011. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pajtás, Csoki
2011. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nálunk élő vizslák neve: Tomi, Füles, Buda,Bodza, Füge,

Az én kutyám Mázli, mert mi is találtuk az utcán.

2011. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Dáma
2011. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a sakál nem igazán vizslára való név. egy bullmasztiffnak, vagy dognak inkább adnám, de vizslára nem illik. inkább mázli, dió, marci stb
2011. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy bárki is sír érte, ugyanis éppen hogy még élt. Annyira sovány volt, és félt. Nem úgy nézett ki, mint akire annyira vigyáztak. Már elég régóta kóborolt. Arról nem is beszélve hogy teljesen át volt fázva. Nem mindenki állatbarát sajnos, és ha úgy van vele hogy ő már nem tartja el, vagy nincs rá szüksége, kidobja.
2011. dec. 1. 20:09
 8/13 A kérdező kommentje:
A neveket pedig köszönöm.
2011. dec. 1. 20:09
 9/13 anonim ***** válasza:

Vagy jön az ebadó!

Rendes vagy! Egy dokival azért nézesd meg, ha már ennyire lerobbant állapotban van szegény.

2011. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Persze, mindenképpen megmutatom majd egy dokinak.

Ráadásul azt sem tudom hogy az oltással hogy állt. Hogy kapott-e egyáltalán. Na de a doki úgyis többet tud.

2011. dec. 1. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!