Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem veszélyesek ezek a nagy...

Nem veszélyesek ezek a nagy vadászkutyák kisgyerekekre?

Figyelt kérdés
Van egy csomó olyan videó YT-n ahol kis gyerekek "játszanak" ilyen nagy örző-védő meg vadászkutyákkal. De rájuk másznak, nyúzzák őket a kutya meg csak ott tűri. Az ilyen szülők nem félnek hogy eldurran a kutya agya azt széttépi a gyereket?
2011. dec. 1. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez nevelés kérdése. Nekem 4 kutyám van. Egy Rottweiler, egy Tacskó, egy Puli és egy Magyar vizsla. Mind a 4 kutya imádja a gyerekeimet és eltűrnek nekik bármit az ég atta világon. A Rottweiler a legfigyelmesebb velük. Figyel hogy ne lökje fel őket stb...
2011. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló vagyok


Persze azért felügyelet nélkül nem hagyom ott a gyerekeket a kutyával

2011. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
attól függ milyen a gazda. ha becsületes, és normális, akkor nem neveli maga és a családja ellen a kutyáját. Nekem amstaffom van, a világ legnyugisabb állata, a hugom bármit csinálhat vele, nem bántja, maximum csendesen elvonul. például a labradorom már kapta meg mellkason a hugom, pedig egész jó kutya. csak makacs
2011. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szoktatás kérdése. az előző kutyánk (roti) idejében a hugom még pici volt, ő meg is tanulta, hogy a totyogóra vigyázni kell. a mostani roti már nem találkozik sűrűn gyerekekkel, de ha ez előfordul is, akkor sem durva vagy támadó, csak pl ismerkedésnél nem figyel arra, hogy ha szimatol, akkor ne borítsa fel a gyereket :)


az azonban alapszabály, hogy kutyát sose hagyunk együtt gyerekkel felügyelet nélkül

2011. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nevelés kérdése.

A nagytestű kutyàknak sokkal nagyobb az ingerküszöbük, mint a kisebbeknek. Nem véletlenül vàlasztottam én is bullmasztiffot.

Persze az alap, hogy sosem hagyjuk magára a kutyàt a gyerekkel.

2011. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell tőlük félni, erre valók: https://www.youtube.com/watch?v=iHZ--SuS6GM
2011. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nemcsak nevelés kérdése, hanem idegrendszeré is.Ezért is nem mindegy, honnan veszünk kutyát.
2011. dec. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez az egyik kedvencem:

http://www.youtube.com/watch?v=JJqoTN5LkDs


A mostani kutyámat kicsit félve engedtük össze gyerkőcökkel, mivel nekünk még nincs, így megszokni se tudta. Eredmény: bomba siker :) A kutya lefárasztva, a gyerekek "halálra" nyalva és fáj a hasuk a nevetéstől :D Vagy ezreszer kapott a kezük után (nem agresszívan), mert ugye piszkálták, de a farkát is csóválta ezerrrel meg látszott az egész kutyán, h élvezi. ÉS mikor bekerült egy-egy kezecske a szájába, akkor jól megnyalta, míg a kéz gazdája vissza nem húzta és kezdődött az egész elölről :)

2011. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lily30 válasza:
szia szerintem a labradór meg a golden retriver a legjobb választás.pl nekem van egy labradórom.:) hidd el jó kutyák
2011. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!