Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megégett a kiskutyám (forróvíz...

Megégett a kiskutyám (forróvíztől), most pedig kihullott a szőre néhány helyen. Rendbe jöhet még?

Figyelt kérdés
Épp öntöttem kifelé a forróvizet, ő meg alászaladt. Eleinte nem is nagyon látszott, kicsit piros volt, de fájt neki... Aztán besebzett, mostpedig hogy leestek a sebek a szőre helyenként kihullott:/ Vannak ilyen krémek, amelyek hatásosak lehetnek rá? Vagy már ezek után azok sem érnek semmit? :(
2011. dec. 3. 10:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Fél éves palotapincsi, ezt elfelejtettem..
2011. dec. 3. 10:35
 2/6 anonim ***** válasza:

miért nem akkor vitted dokihoz rögtön?


van egyébként krém, ami segíti a gyógyulást, de ha már leváltotta a bőrét, akkor ezzel kicsit elkéstél...


vidd el dokihoz, jobb később, mint soha.


szerencsétlen kutya.

2011. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vittem azonnal, vagyis hívtam és ő jött, aztmondta olyan habbal kell befújni, mint emberek megégése esetén. Be is fujtuk először ugy tőnt jobb és mégsem...
2011. dec. 3. 10:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig az a hab jó, hámosít és segít visszanőni a szőrnek is. Nem véletelnük fújják az emberek fejére is bizonyos esetekben, segíti a szőrnövekedést.
2011. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ja akkor jó, bocsi, már azt hittem, megint egy "szokásos" okostojás... visszaszívtam az első kommentet!:)


esetleg felhívhatnád a dokit, hogy körömvirág krémmel kenegetheted-e, nekem úgy rémlik, az is jó a kutyáknak is...

2011. dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neogranormon, körömvirág, árnikakenőcs. De ha már leestek a pörkök, akkor már nem biztos, hogy jelentős haszna lenne.

A szőre lehet, hogy nem nő vissza. Én is jártam így, az öreg kutyám benn feküdt az asztal alatt, mikor kiömlött a vízforralóból a víz, és leforrázta az oldalát. :( Többet nem nőtt ott szőr.

2011. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!