Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát ajánlotok,...

Makaga kérdése:

Milyen fajta kutyát ajánlotok, egy kb 100nm-es lakásba?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat, aminek kevésbé hullik a szőre. Persze lenne rendszeresen lenne sétáltatva stb. ,de azért mégiscsak a lakásban van a legtőbbet. Előre is köszi
2011. dec. 3. 14:41
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Hát nem csodálom,tényleg nem nézel ki 30 évesnek :)) Egyébként először én is bullmasztiffot akartam,csak nem mertem bevállalni a panelba..:( Ezért most egy másik álomfajtám lesz :)
2011. dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

:)

Tépelődtem én is... Mert ugye mi is panelban lakunk..

Aztán olvastam-olvastam... Gondolkodtam-gondolkodtam... Mozgásigénye amúgy sem túl nagy, a gazdi közelében szeret a legjobban lenni (mint minden kutya). Mi amúgy is mozgolódós életet élünk, visszük magunkkal mindenhova, rengeteg inger éri a kutyát, nyáron sokat vagyunk a szabadban... És miután a tenyésztőnk is azt mondta, hogy nyugodt szívvel adja panelba is, így úgy döntöttünk, hogy belevágunk :)

Várom már, hogy meglegyen a kis agarad és hogy tudjanak a kutyusok "bandázni" :)

Egy dolog hiányzik még a boldogsághoz.. Egy "nyomorult" kutyafuttató, ahol nyugodt szívvel elengedheti az ember a kutyáját...

2011. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Hát igen már én is nagyon várom :)) Április végén lehet elhozni a tenyésztőtől :)) Igen,az hiányzik egy kutyafuttató..de hát..nem csinálnak..a Jancsár utcában lakom és ott van egy játszótér..mikor meg volt a kutyusom,akkor a többi kutyással elmentünk a polgármesterhez,hogy a játszótere alakítsák át futtatóvá,mert kiszedik a dolgokat belőle és kész,mivel kerítés van..de nem csinálják meg,mert "nincs" rá pénz..
2011. dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
nagyonnagyon szépen köszönöm a sok segítséget!:) azt hiszem én is a magyar agár mellett döntök. :) remélem egy kis darabot vissza kapok majd a whippetemböl.. :)
2011. dec. 4. 13:47
 25/35 anonim ***** válasza:
Éljeeeeeeenn :D Remélem tenyésztőtől veszed :D Kucorgó.Dombiban február közepén születnek kölykök :)
2011. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Azt nem tudod milyen "színekben" lesznek kb. várhatóak. Én valami sötétebb zsömle színűt szeretnék:)
2011. dec. 4. 14:54
 27/35 anonim ***** válasza:
De jóó :)
2011. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
fakó,fakó-fehér illetve sárga kiskutyák lesznek :)nekem is tőlük lesz kiskutyám egy kan :)
2011. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Amúgy most kering a neten egy beadvány, hogy Szfvárnak is legyen kutyafuttatója. Kíváncsi vagyok, jutnak-e vele valamire..
2011. dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Hát remélem sikerrel járnak,mert ez nagyon idegtépő,hogy nem lehet sehol normálisan elengedni a kutyákat..Bár én közterületen is elengedtem az előző kutyámat,úgyhogy nem nagyon zavart,hogy ki mit szól :)
2011. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!