Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám egész nap hány. Mit...

A kutyám egész nap hány. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Egész nap hány, pedig nem is evett semmit, csak iszik. Nagyon bágyadt, csak fekszik, néha már fel se kel hányni, csak úgy fekve... Mitől lehet ez, és mit tudok vele csinálni? Vemhes, már bármikor ellhet, ennek lehet köze a rosszullétéhez? Köszönöm előre is!
2011. dec. 4. 00:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja, és nagyon szuszog, nem úgy értem, hogy nehezen vesz levegőt, vagy liheg, hanem sípolva lélegzik.
2011. dec. 4. 00:55
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk vidd orvoshoz?!! Vagy hívd ki rá az ügyeletes állatorvost.

Az állattartást is szigorú keretek közé kéne szorítani, te jó ég....

2011. dec. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk dokinál, ma meg felhívtam... Szerinte az érkező kiskutyák miatt van padlón a szentem...
2011. dec. 4. 01:06
 4/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok, akkor megkövetlek..:)

Én elvinném egy másik orvoshoz/felhívnám, szerintem ez nem normális, akár ki is száradhat, bele is halhat a szülésbe. Mindenesetre ha van fecskendőd, azzal próbáld meg itatni, ilyenkor a folyadékbevitel a legfontosabb. De mindenképp elvinném másik dokihoz.

2011. dec. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. :) Ez már a 4. állatorvosunk, és tényleg ez tűnik a "legnormálisabbnak", a környéken nem is tudok más állatorvost már. Vizet iszik rendesen, próbáltam néhány órája húslevest adni neki a doki tanácsára, bele se szagolt, az ujjamról se nyalta le, előbb viszont (megint) 3X hányt, most pihen.
2011. dec. 4. 01:29
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező hazudik. Ha az állatorvos látta volna a kutyáját és azt mondta volna, hogy a közelgő szülés miatt van a folyamatos hányás, akkor nem itt érdeklődne. Meg ez az olcsó kifogás, hogy már kifogyott a környéken az állatorvosokból.. HAZUDSZ!! Vidd orvoshoz a kutyádat, mielőtt kiszárad!!
2011. dec. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Most kiment, és az előszobában hasmenése volt, lehet, hogy véres, de lehet, hogy a konzerv kaja jött ki, amit reggel adtam neki, nem vagyok egyikben se biztos... :( Holnap elviszem dokihoz, ha tudom, elég messze van gyalog, és nem igazán akar sétálni a kutyum, ölben meg nem tudom vinni, mert nagytestű.
2011. dec. 4. 01:38
 8/17 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt a véleményetek, és mondtam, hogy inni iszik rendesen, miért kell minden(ki)be belekötni?
2011. dec. 4. 01:40
 9/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert egyre sűrűbben tesznek fel itt kérdést olyanok, akiknek napokig szenved, aztán vagy meggyógyul, vagy kimúlik a kutyájuk, ahelyett, hogy orvoshoz vinnék. Félre kell tenni ilyen esetekre pénzt, a kutya, pláne vemhesen nem plüssjáték.
2011. dec. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mondtam, tegnap (pénteken) voltam vele orvosnál.
2011. dec. 4. 01:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!