Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=2vTpceD1xY4 szerintem jó kezdeményezés.
2011. dec. 4. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze jót tesz a fajtának DE nem csak a komondor magyar fajta..van rajta kívül 8! kár,hogy némelyik magyar fajta el van nyomva..de egy videó nem fog segíteni..nekem magyar agaram lesz tavasszal..de mikor kutyanézőbe voltam akkor volt olyan tenyésztő aki több százezerért árulta a kiskutyákat ami nem baj,de a magyar fajtákat mint pl. a magyar agár 50-60 ezer forintért a tied lehet..nem becsülik a magyar fajtákat..sajnos :(
2011. dec. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudom hogy még van magyar kutya,de az fci által nem elfogadott is magyarnak tekinthető pl sinka,stb...

melyik kennelből veszel agarat?

2011. dec. 4. 17:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Kucorgó-Domi magyar agár kennel :)
2011. dec. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jó vidi :)
2011. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó a videó! Bár nem rossz hogy népszerűsítik a fajtát de szerintem nem kéne túlzottan. Örülni kéne hogy nemcsenek annyira felkapva a magyar fajták és még nem csaptak le rájuk túlzott mértékben a szaporítók.....
2011. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jó,de sokan félre nézik ezeket a kutyákat nekem a komim 6hónapos ,3-hónaposan még bischonnak meg társainak nézték pedig más kiállású ..ez szomorú

utolsó igazad van remélem megmarad nekünk ez a csodás kutya :)

2011. dec. 4. 19:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a videó, csak kár hogy a nagyobbik része a "támadásról" szól.

A végén nagyon aranyos, ahogy a kissrácnak hagyja magát tépni :DD

2011. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem az IGAZI komondort mutatja.

Pórázon hurcibálják

Pórázon "őrzi a házat"

Pórázon közömbösítik

Úgy tudom, a fajtára nem a harapás a jellemző, hanem a nagy testűekhez hasonlóan az erőfölényét kihasználva megborítja az embert. Harapni csak akkor harap, ha nem marad nyugton, akit felborított és leszorított.

Ha valóban az igazi képességeit akarják megismertetni az emberekkel, biztosan készülhetnének önállóan dolgozó komondorokról filmek.

2011. dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 17:14

A "becsülést" szerinted az ára jelzi egy fajtának?

2011. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem az ára,hanem az,hogy pl. a viszlát ész nélkül szaporítják..de persze az senkinek nem jut eszébe,hogy a drótszőrű magyar vizslának volt olyan időszaka,mikor már csak pár tk-s egyed volt az országban..de nem baj..mert szaporítani mindenki tud..persze nulla tudással..És egyébként beszélgettem a MEOE elnökével,Kórózs Andrással,és Ő is azt mondta,hogy azért az ára is fontos szerepet tölt be..mert a magyarok 90%-nak nem magyar fajtája van,éppen ezért a tenyésztő,hiába interchampion lehetne a kutya..nagyon max. 60 ezer forintért adja,pedig igazán Ő is csinálhatná amit a"nagy" yorki tenyésztők,hogy 150-200 ezret elkér a kutyáért..mivel nem is drágák a magyar fajták nincs is rájuk igény..na ez az amiért nem becsülik meg többek között..nincs igény arra,hogy legyenek értékei csöppnyi országunknak..de mint írtam az előbb..nagyon kevés tk-s magyar fajta van hazánkban..utolsónak írtam
2011. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!