Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar agár kennel?

Makaga kérdése:

Magyar agár kennel?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek Egyetlen Magyar Agár kennelről ? ( [link] )

Esetleg tudtok ajánlani másikat? Ahol az alom 2012 év elejére várható?


2011. dec. 6. 07:15
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Róluk jókat hallotam:

[link]

És ha minden igaz, februárban lesznek kutyusok.


Akiket írtál, róluk nem hallottam még, így nem mondok véleményt..

2011. dec. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én vagyok az a 15 éves lány akit bejelöltél facebookon :) Én a Kucorgó-Dombit ajánlom,mert náluk jobb nincs..persze ez nem rábeszélés..de mondtad,hogy milyen színű kölyköt akarsz..és a "zsemle" az fakó vagy sárga és náluk most lesz az alomban vagyis nagyon valószínű :) Az Egyetlenről pedig nem tudok nyilatkozni..nekem nem szimpatikusok..de ez csak így a honlapból..
2011. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Ja és egy jó kutyára várnod kell..nem fog hipp-hopp jönni..ha azért nem szeretnéd a Kucorgót mert ott csak februárban lesz,akkor vegyél az Egyetlenből :)
2011. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Most látom csak... Megint mi 3-an akadtunk össze :D
2011. dec. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Tényleg..ez jó..:D
2011. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

"Én a Kucorgó-Dombit ajánlom,mert náluk jobb nincs."


Ez persze nem igaz, mert vannak nagyon jó, ugyanilyen szintű kennelek, mindenesetre jó kennel, csak ajánlani tudom én is.

2011. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Nekem Ők a legjobbak..és természetesen elfogult vagyok..de ezt így gondolom..:)
2011. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogult vagy, akkor más. :-) Nekem is megvannak a szívem csücske kennelek. :-)
2011. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 Akiteki ***** válasza:
100%
Csinos egy nagyon szép kislány és a gazdái nagy szeretetben nevelik. Biztos vagyok benne, hogy a párválasztásnál is a legjobbat keresik hozzá és a kölykök mindent meg fognak kapni, amire szükségük van. Ha ő tetszik, nyugodtan vedd fel velük a kapcsolatot, nagyon kedves emberek.
2011. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
48%
Hát igen...nekem is ..pl. magyar agarat csak tőlük vennék,salukit csak Németországból..afgán agarat az Eskashem kennelből,orosz agarat pedig a Dober-Kopp-ból vagy hozatnék be Oroszországból :)
2011. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!