Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leci segitenetek nekem? SOS

Leci segitenetek nekem? SOS

Figyelt kérdés
Szoval orokbe szeretnek fogadi egy kiskutyat GOLDEN RETRIVER,de nem faj tiszta mert az apja az valamilyen vadaszkutya,de nem ertettem hogy milyen fajta,es azt mondtak hogy zsemle barna szinu,most en nem tudom eldonteni hogy az milyen szin is valojaban,az a sotet barna,vagy a vilagos mar szinte vajszin barna? amugy nagyon fog latszani a kiskutyuson,hogy nem fajtiszta?
2011. dec. 7. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
Miért is fontos hogy látsszon rajta? Ha örökbe fogadod akkor az azt jelenti hogy nem fizetsz érte..ha meg fajtatisztát akarsz akkor vegyél tk-sat :)
2011. dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
mert ajandek lessz a ferjemnek,es kivancsi vagyok ra hogy elso ranazesre ra fog jonni hogy nem fajtiszta,amugy ugy is elmondanam neki! 6 hetes a kiskutya
2011. dec. 7. 15:11
 3/18 anonim ***** válasza:

[link]

A zsemle barna szín olyan mint a cocker spánielnek van. Amúgy ha beírod hogy "zsemle barna kutya" a googlebe, akkor ezt találod a képek között: [link]

Így nagyjából sejted hogy milyen lehet!

2011. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azt fogja figyelni hogy a fajtajellegeket hordozza e magán hanem hogy milyen szép gesztus volt részedről aksikutya és szerintem játszani fog vele majd lehet h pár nap után szemügyre veszi..de nem fog gondolom megölni ha nem fajtatiszta..:) Egyébként 6 hetesen még az anyja mellett minimum 8 hetesen hozd el :)
2011. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
en kell fizessem az oltasat es feregteleniteset.mennyibe kerul?
2011. dec. 7. 15:19
 6/18 anonim ***** válasza:
egy oltás olyan 4000 Ft a féregtelenítővel együtt..egyébként ha 8 hetesen hoznád el akkor már meglenne 2 oltása..
2011. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kölyökként nem fogja kiszúrni, hogy keverék, csak ahogy növekedik, úgy fog rajta egyre jobban látszani. De mivel elárulod neki, ezért ennek már nincs jelentősége. A kiskutya teljes oltási programja (3 hónapos korig) és a chipezés kb. 20-25 ezerből kijön.
2011. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Meg ne felejtsd el a 6000 forint ebadót jövő évtől..
2011. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
De ebadó helyett inkább chipeztesd, és ivartalaníttasd... Nem lenne baj, ha egy keverék kutya nem szaporodna tovább:(
2011. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
szoval az anya golden retrevier az apja meg malamut
2011. dec. 7. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!