Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Whippetet, ti hogy fárasztotok...

Whippetet, ti hogy fárasztotok ki?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a whippetnek nagy a mozgásigénye, ezért kérdezem én, hogy a bicigli mellett való futás mellett még, hogy fárasszam le kellőképpen.

2011. dec. 9. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Versenyeztetni nincs lehetőséged? Mert az lenne a legjobb. Amúgy meg még több bicikli mellett futtatással.
2011. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyàltalàn nem nagy a mozgàsigénye. 15 perc intenzív futás(amikor viszont felgyorsulhat amennyire tud) elég neki, utàna rengeteget alszik.


Nekem ugyan nincs whippetem, a gazdik és egy itteni tenyésztő tapasztalatait írom...

2011. dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Télen, ha kutyakabáttal kint van az nagyon rossz lenne (neki)?

2011. dec. 9. 23:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, utàljàk a hideget! Ők kintre egyàltalân nem valòk!!!
2011. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Időnként kiengedem az udvarra, leszaladgálja magát a többi kutyával, aztán kéredzkedik is be. Az agarak, és a whippet is egész nap el bírnak lenni a kanapén, kicsit rohannak, aztán vissza.

Hosszabb időre nem engedem ki a hidegbe, de pl. a havat is szereti, rohangál benne, beletúrja az orrát, meg harapja, aztán bejön, és rátapad a radiátorra negyed órára. :) Kabátot nem adok rá, ha fázik, bejön.

2011. dec. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Akiteki ***** válasza:
Rosszul tudod. Nagyon lusta kutyák az agarak. A lefárasztás annyi, hogy néha ki kell zavarni a kertbe, hogy szaladgáljanak is, különben egész nap a kanapén hevernek. Mikor kiküldöm őket, akkor viszont csak a kondenzcsíkokat látom kb. 15 percig.Utána megint néhány óra intenzív alvás következik.
2011. dec. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Lesz egy whippetem!

2011. dec. 10. 11:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Gratula hozzá! Kép van róla? :)
2011. dec. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nekem van whippetem és a következők a tapasztalataim.

Kertesházban lakom és reggelente amíg 0 fok körüli a hőmérséklet kis kabáttal kint tölti az időt amíg haza nem érek kb. du 2 körül. Így is van a filagóriában egy pokróca az egyik fotelben, általában oda bújik ha nem rohangál.

Földre nem hever ha csak módja van rá! Tényleg nincs extra mozgásigénye. Egy két őrületes vágta és jöhet az újabb több órás álomcsata. Télen csak hetente egyszer viszem el sétálni ki a kertből. Minuszokban bent marad a házban, legszívesebben még pisilni se menne ki, annyira utálja a hideget. Nem télen bőven elég neki a biciglivel való mindennapi futtatás.

Gratulálok a döntéshez!

Kutyás téren a legjobb dolog az életben ami csak érhet egy embert, hogy lesz egy whippetje.

Ettől csak egy jobb van, ha esetleg több whippetje van.

2011. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. dec. 11. 17:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!