Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak itt Husky vagy Malamut...

Vannak itt Husky vagy Malamut gazdik? Mutattok képet a kutyusaitokról, illetve leirtok róluk pár dolgot?

Figyelt kérdés
pl. hogyan került hozzátok? milyen tulajdonságai vannak? jó vagy rossz élmények együtt? ami eszetekbe jut.:)
2011. dec. 10. 14:41
 1/10 A kérdező kommentje:
azt is hogy mi a neve.:)
2011. dec. 10. 14:42
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

szia!

2-3 hete én egy malamutot szerettem volna venni,de letettem róla

nagyon szökős kutya,legalább 2m magas erős kerítés mindenhol 45 fokban visszahajló kerítés vagy elmegy otthonról és elütik,már legalább 10 esetet hallottam

nagyon hasonlít a 2 kutya tulajdonságra,mindkettő szökős,makacs,vonyításuk idegesíti a többi embert,mégis valami megfogott bennük.

2011. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nincsen ilyen kutyám de az egyik ismerősöméknek van egy Huskyjuk. Egész nap szabadon van. Soha nem szökik. Egy 2 éves kan. Nagyon, kedves, aranyos kutya de az idegeneket megugatja. Ő náluk kinti, benti kutya,. De minden este bent alszik. Heti egyszer járnak vele sétálni az erdőre olyan 3 óra hosszát akkor. A hét többi napján pedig 1 óra játék van vele. Menhelyről került hozzájuk éve. Amúgy Klétusznak hívják.

2011. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Apumnak volt alaszkai malamutja, egy hatalmas hím, Jerry.

Meg kellett kötni, ellenkezőleg 1. hatalmas betonkerítés kellett volna, 2. nem maradt volna növény az udvarban, 3. "életveszély" lett volna kimenni a házból.

Szinte csak vonított, sosem ugatott. Vakkantani viszont vakkantott, főleg, ha figyelted, de nem mentél oda hozzá játszani vagy simogatni.

Ha odamentél, rádugrált, végignyalt. Engem egyszer le is tepert.

Párszor megszökött. Egyszer pl. arra ért be apu a munkahelyére, hogy felhívták, hogy elszökött a kutyája, és bezárták az önkormányzatnál egy üres szobába.

Sajnos megmérgezték... :(

2011. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Huskym van, egy tündér. Véletlenül került hozzám, olyan -másnak nem kell- kutyus volt. Ivartalanított kan, Dominó a neve. Nehezebben tanítható, szeret mozogni, a kerítés csak dísznek van, ha akar úgy is átmegy rajta.
2011. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) de senki nem mutatott képet.:(
2011. dec. 10. 19:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem malamutom van. Az az egy hibája van, hogy szereti a csirkéket, meg a macskákat, de a patkányokat is aminek örülök. Egyébként nagyon okos hamar tanul, és nagyon kedves. Dina a neve. És más kutyákkal is jól kijön. Nem szökős. Pedig tehette volna párszor. Jah meg az hogy régebben felugrált az emberre és karmolt, de leszoktattam:) Nincs képem róla majd teszek fel, remélenem felejtem el.
2011. dec. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, miért érdekel ennyire h honnan hoztuk meg ilyenek? Egyébként barátnőmtől kaptam, mert ő kapta a kutyát, csak el kellett vitetni, mert nem volt rá ideje, mert elköltöztek és én mivel kerttel rendelkezem megkaptam és nagyon szeretem!!! :)
2011. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak kérdeztem, nem muszáj elárulni.:)
2011. dec. 10. 23:06
 10/10 A kérdező kommentje:
egyébként nem az érdekel, hogy honnan, hanem hogyan.
2011. dec. 10. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!