Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények erről a kennelről?

Vélemények erről a kennelről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 10. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó kennel. A kutyák szépek amit a bemutatkozó oldalon leírnak az jó. A kutyák ár is. A kutyáik is szépek bár 1-2 szukánál láttam a túlzottan csapott hátat de amúgy szép kutyáik vannak. Én szívesen vennék tőlük kutyát.
2011. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Milyen célra kellene kiskutya?
2011. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A tervezett alomnál csak az a bibi, a szabályzat szerint szőrös csak szőrössel pároztatható. A törzskönyvben is, még ha normál szőrű születik, az is a hosszú szőrű bázisba kerül.
2011. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70 cm-es kan nem tenyészthető. Mérethatár felett van.Felül bélyegzett törzskönyvet persze, kaphatnak.
2011. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Így honlap alaján nem jut eszembe semmi dícséretes. A szukáknál még csak a törzskönyvi nevet sem tüntette fel, azt sem tudod miből vannak, van egy dp szűrés és kifújt. Sem kiállítási, sem munka eredmény, de még egy tenyészszemle sincs. Az hogy két fajtát kever az nekem megint furcsa. Bár a németjucihoz nem értek, angol cocker spánielt tenyésztek, de nem így. 7-8 hetes kölyköt nem adok oda semennyiért sem.

Az én nézetemben ez nem tenyészet, csak falka, ahol szokott lenni mihamarabb vihető kölyök.

Kizárt, hogy ílyen helyről vegyek magamnak társat.

2011. dec. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a 60 ezret kevésnek tartom, az meg pláne gáz, hogy "egységára" van a kutyáknak. Egy jó tenyésztő mindig az adott egyedhez igazítja az árat, legalábbis normális esetben minden alomban vannak típusosabb és kevésbé típusos kölykök, a hibásakról nem is beszélve, nem lehet mindet egy áron adni.

A kutyákról kevés információt oszt meg, komoly ember annyi alapján nem akar kutyát, hogy ott van a hívóneve meg egy-két eredménye. Az előző almoknál van egy-két kép, de nem lehet pl. visszakövetni, hogy félévente elleti-e a szukát, vagy mégis milyen időközönként. Szóval minimum gyanús, de ettől még nem feltétlenül rossz.

2011. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Akiteki ***** válasza:
Nekem az tűnt fel, hogy a kezdőlap alapján rá sem ismertem, milyen fajta kutya. Ilyen randa laza szájszélű németjuhászt életemben nem láttam.
2011. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok venni csak nézegettem kenneleket. :)

Am. nekem is spanim meg v.milyen keverékem van. :)

2011. dec. 10. 21:17
 9/13 anonim ***** válasza:
#7: Ja, azon a képen kicsit fura, golyó fej, rövid orr... Én csivavát vizionáltam bele :D
2011. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hiányolom a törzskönyvi neveket, ill. a tenyészszemle eredményeket, egy-két munkaképet.
2011. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!