Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta legyen? (5...

Milyen fajta legyen? (5 fajtán gondolkodom)

Figyelt kérdés

Ha minden igaz tavasszal vagy nyáron lesz egy 3. kutyánk. Vagy még egy Pulink lesz de lehet hogy öleb.

Ezeken gondolkodom ha öleb lesz:


-Yorksire terrier (esetleg Biewer Yorki)

-Bishon bolognese

-Bishon havanese

-Shih-tzu


Mik a vélemények róluk? Tapasztalatokat is szívesen várok.



A válaszokat előre is köszönöm!



2011. dec. 11. 19:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
A havanese nagyon édes, nekem három van, viszonylag okos, és rafinált, de nagyon szerethető kiskutya, csak jót tudok róluk mondani, de nagyon sok minden attól függ, hogyan neveled/mire tanítod őket.
2011. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Havanese nagyon cuki nekünk is van
2011. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Spic :)
2011. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszokat köszönöm!
2011. dec. 11. 19:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Remélem lakásban tartott kutyáról beszélünk:)

Nekem yorkshire-om van, szóval természetesen ezt a fajtát ajánlom. De én alapból nagyon szeretem a terriereket. Csak kérdezem, hogy miért a "legdivatosabb" fajtákon gondolkozol? Nézd meg mennyi fajtája van a terriereknek:

[link]

2011. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Persze hogy benti kutya lenne.

És hogy miért? Mert nekem ők tetszenek a legjobban. De valószínűleg hogy a Yorki lesz mert már 5 éve szeretnék egyet.

Amúgy van egy Tacskó-Foxterrier keverékem és egy kölyök Pulim.

2011. dec. 11. 19:47
 7/11 anonim válasza:

Yorki :)


Nekem is az van.


Veszett :D nagyon aranyos, okos, gyáva de bátor is tud lenni.


És nagyon is szerethető! :)

2011. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bishon havanese-t ajánlanám. Nekem nincs ilyenem (kuvasz és puli van), lakásban sem lakom, de az egyik legjobb barátnőmnek ilyen kutyái van, és egyszerűen imádnivalóak. Kis szőrpamacsok! Zabálnivalóak, és hogy ne nyáladzak itt már, nagyon kis okosak is, és jól neveltek. Kicsit érzékenyek, de ha vigyázol rájuk, akkor nincs velük semmi. De mondom, mindezt csak a barátnőm elmondásából tudom.
2011. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm!
2011. dec. 12. 19:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy meggondoltad,ne csak kinézet alapján válassz!A yorkiknak nagyon sok pszihológiai problémájuk lehet,a shih-tzu elég hisztis kutya,ha havanes-t akarsz akkor nagyon határozottnak kell lenned mert külömben nem fog rád hallgatni,a bologngnese viszont nagyon barátságos de,gondold meg jól a választást,lehet hogy ezeknek a külseje tetszik de,a külső ne befojásolja a döntésed!
2012. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!