Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyafajtát keresek, nem...

Egy kutyafajtát keresek, nem igazán ismerem őket. Nagy testű (magamban csak borjúkutyának hívom), magas, hosszú lábai vannak és ami elég jellegzetes, mintha szakálla lenne. Hosszú feje van és kedves, kicsit bamba arckifejezése. Milyen fajta lehet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
talán nem a német dogra gondolsz, keress rá!
2009. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
12%
én azt hiszem sejtem, hogy ez melyik lehet. talán a bedlington terrier. az borjúszerű kicsit és szakállas is. fehér sznű. ha beütöd a google-be megtudod, hogy ez-e az amire gondoltál.
2009. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a német dog nem szakállas, és a bedlington terier nem nagy.
2009. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha "szakállas" kutyára gondolsz, valószínű az óriás snauzer lehet. Nézz erről a fajtáról képeket és be tudod azonosítani. Ez a fajta van törpében is.
2009. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
bocsi, a bedlington nem igazán nagy. az ír farkaskutya nagyon nagy és van szakálla. legjobb tudásom szerint az a legnagyobb kutyafajta. ha ez sem stimmel. akkor írj még, mert vannak még tippjeim.
2009. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Az óriás snauzer nyert, ez az:))) A többi fajta is nagyon aranyos, azokat is végignéztem!
2009. máj. 16. 21:32
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Nem igazán tudtam mire gondolok, a keresőbe meg mégsem írhattam be, hogy borjúkutya, bamba arccal... :DDDD
2009. máj. 16. 21:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ja persze, tudom :) azért írtam h keress rá, hogy kiderüljön, hogy arra gondoltál-e.
2009. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ami még hosszabb lábú és szakállas mint a snaci,az az Ír farkaskutya
2009. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én bátorkodtam az óriás snauzerra tippelni. Csak azt tudnám, ki az a szerencsétlen, aki erre /az egyébként 100%-os válaszra!/ 75 %-ot adott? Újra élek a gyanúperrel: itt egy pontozómaffia "üzemel". Hogy lehet ez??? Csak zárójelben jegyzem meg, hogy tenyésztő voltam és nem szeretek versenyezni az amatőrökkel még akkor sem, ha tiszteletben tartom a véleményüket.

2009. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!