Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől barnult be a kutyusom orra?

Mitől barnult be a kutyusom orra?

Figyelt kérdés
Van egy Bishon havanese kutyusom,4 éves lesz májusban.Fajtiszta,törzskönyves..stb... kisebb korában tiszta fekete volt neki az orra,de mostanában kezd barnulni...mi lehet ennek az oka? betegség? ha az mitől lehet? mindig van előtte friss víz és kap enni is.
2011. dec. 13. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kutyám amikor kicsi volt fehér volt az orra most meg már fekete aztán nem tom h milyen színű lesz mert még 1éves. Nem tudom h miért változnak a kutyáknak az orruk színe.
2011. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallottam olyat, hogy a fűtéstől könnyebben megtelepszenek ilyenkor télen a gombák az orron. Nálunk is bebarnul téle mindkét kutya orra. Szoktam kenni kék kenőccsel, de leginkább tavaszra elmúlik.
2011. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Váltóorrnak hívják . A téli fényhiány miatt kevesebb pigment termelődik. Sima pigment gond csak. Baja nem lesz belőle. Tenyésztőnek viszont az ilyenre figyelnie illik.
2011. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!