Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy lehessen kutyusom? (lent)

Figyelt kérdés

havanese-t szeretnék. kb 5 éve kérem anyáékat hogy engedjék meg. de sehogy sem tudom őket rávenni. pedig néha már sírva alszok el.

Elmondhatatlanul szeretném.. Van sok barátom de akarok valakit, vagy valamit aki mindig itt van velem. Testvérem sincs és így tök egyedül érzem magam.

5éve könyörgök folyamatosan de akkor sem.. pedig már annyiszor elterveztem hogy tanítgatnám meg mi lenne a neve.. fésülgetném..

kérlek segítsetek!


2011. dec. 7. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mit mondanak anyukádék,miért nem lehet?

attól tartanak esetleg,hogy egy kezdeti fellángolás után le lenne tojva a kutyus a részedről?

2011. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

pontosan ettől.. de tudom hogy nem így lenne, mert ha fellángolás lenne nem könyörögnék érte 5 éve.

A másik kifogás pedig az,hogy nem akarja hogy tele legyen a ház kutyaszőrrel.. pedig ennek a fajtának a szőre sem hullik.

2011. dec. 7. 21:59
 3/12 anonim ***** válasza:
panelba laksz? akkor nem fogják sehogy se megengedni. Nekem se engedik. Amit tehetsz hogy hazaviszel egyet. Én et fogom tenni. Akkor már nem tehetnek semmit. Ha pedig családi házban laksz, akkor a kutya ne mehessen be a szobákba, vagy a házba se, max a folyosóra, és meg van oldva a szőrprobléma
2011. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

igen panelban lakok. a szőr probléma pedig meg van oldva, mert ennek a fajtának nem hullik a szőre. ha pedig mégis akkor csak minimálisan. nem tudom miért zavarná őket egy kutya.. :s

Azt pedig nem tudom megoldani, hogy hazahozok egyet. kb 25 ezer forint csak a kutya. meg még a cuccok neki.. ennyi pénzem nincs :/

2011. dec. 7. 22:26
 5/12 anonim ***** válasza:
ígérd meg hogy mindennap 2x összeporszívózol...vagy könyörögj tovább de ne csak szavakkal , karácsonyra ne kérj semmit, és majd nem tudják mit vegyenek...talán kutyulit vesznek :)
2011. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Menhely. Lehet hogy nem fajtiszta de lehet hogy sokkal jobb mint egy fajtiszta. És ha a szüleidnek nem tetszik akkor mond meg hogy vettek volna inkább bishonnt
2011. dec. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

biztos nem fognak kutyust venni ://

anya meg folyton azzal jön hogy én soha nem segítek semmit... de ha meg az van hogy kimegyek a konyhába és megkérdezem hogy segíthetek-e akkor beküld azzal a szöveggel, hogy egyedül gyorsabban halad..

pedig tényleg nagyon szeretném.. folyton olyanokra gondolok hogy most is itt feküdhetne mellettem.. :(

2011. dec. 7. 22:35
 8/12 anonim ***** válasza:
és gondold át hogy tudod e eleget sétáltatni,stb Nagyon komoly dolog ám. van egy haverom aki kapott egy kutyát, mert ugye hisztizett, (szép dolog az 14 évesen :D ) és most folyamatosan csak gépezik.A kutyát pedig leszarja. És a kutya meg a szőnyegét. A szülei meg eladták a kutyát
2011. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

reggel mielőtt megyek suliba letudnám vinni. mikor hazaérek rögtön leviszem. Sokszor találkozok a barátaimmal akkor is letudnám vinni.. este meg ráérek.

de direkt mondtam is anyának hogy most téli szünetbe tök jó lenne mert ugyebár szobatisztaság meg stb..

2011. dec. 7. 22:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát. Az a legjobb ha a szüleiddel szép nyugodtan próbálsz beszélni. Fontos hogy ne akadj ki.De lehet hogy meg kéne értened hogy nem lehet :S Sajnos van ez így. Gondold át a szüleiddel együtt. Kérd meg őket hogy beszélgessetek erről. És mindig maradj higgadt. Ha esetleg ők kiabálnának akkor kérd meg őket hogy nyugodjanak meg, mert te csak meg szeretnéd beszélni
2011. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!