Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon büdös a kutyám szőre,...

Nagyon büdös a kutyám szőre, mit tudnék tenni, hogy ne legyen ilyen erős szaga?

Figyelt kérdés

12 hetes a boxerem,nagyon büdi volt mikor hazahoztuk egy hete,egyszer megfürdettük,de a szaga megmaradt.Mit lehetne tenni,hogy ne legyen ilyen erős szaga?

Ha megázik a bundája,akkor az még rosszabb.Benti kutyus.

Mivel ápoljam a szőrét,van valami megoldás?


2011. dec. 13. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mivel fürdettétek meg?

Nálunk a PH semleges lila flakonos baba nyugtató habfürdő vált be. Az állatorvos ajánlotta, mert gombás is volt a kutyám bőre és attól még büdösebb volt. Így megfürdettük a gombaellenes büdös samponnal, majd az olajos babával és olyan illata lett mint egy újszülött csecsemőnek :) Egyébként bullterrierem van.

2011. dec. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mivel vannak cicák,az ő cica-kutya samponjukkal amit kölyök korban is lehet használni,de maga a sampon nem büdös.A kutya viszont az maradt.
2011. dec. 13. 23:31
 3/11 anonim ***** válasza:
dörzsöljétek át a szőrét szódabikarbónával samponos fürdetés után
2011. dec. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! ezt ki fogom próbálni! szárazan vagy nedvesen dörgöljem bele és utána hogyan szedjem ki? fürdessem át mégegyszer?
2011. dec. 14. 00:09
 5/11 Head ***** válasza:
0%
De ha lusta vagy fürdetni csak fújd be old spyceal
2011. dec. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egészséges kutya nem büdös. Valami táplálási gondok lehetnek.
2011. dec. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
értendváltás?
2011. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem értem..miért lennék lusta fürdetni? 1 hete hoztam haza,egyszer fürdettem..én úgy tudom benti kutyákat 2-3 havonta lehet megfürdetni!Hol itt a lustaság Humor Herold?


Jelenleg Akanát eszik,ezt kapott előtte is.Mire váltsak?Melyik az ennél jobb táp?

2011. dec. 15. 00:09
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezt kap: [link]
2011. dec. 15. 00:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia,


minden esetre javaslom, hogy vidd el orvoshoz, mert lehet, hogy bőr/szőrbetegsége van! Egyébként mi hintőporral ápolgattuk a mienket, amikor alomszaga volt kicsiként! Hol vetted a kutyát?

2011. dec. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!