Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan érhetném el, hogy a...

Hogyan érhetném el, hogy a kutyámnak ne legyen ennyire erős kutya szaga?

Figyelt kérdés
nagyon rossz szaga van, erős, ismerőseimnek a kutyáinak nincs ennyire erős szaga..shampoon már van, de nemsokat használ....van esetleg valamilyen más módszer? légyszi értelmes válaszokat írjatok. köszi
2010. nov. 6. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb az ha elviszed kutyakozmetikushoz megfürdetik rendbe rakják meg parfümöt is kap legalább is a mienk igen.:D
2010. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi megkérdeztük az állatdokit,amikor az egyik kutyánk elég "szagos " volt,azt mondta ki kell nyomni a bűzmirigyét,és akkor nem lesz annyira erős szaga.Az még jót is tesz neki,mert ha nagyon tele van a mirigye,és nem bír kiürülni,abból később más baja is lehet!
2010. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a kozmetikus ezt megcsinálja!(:
2010. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
b@szki kutyának kutya szaga embernek ember szaga van. Cigánynak cigány szaga. Fehérnek fehér szaga, stb. Nem birod nem kell eröltetni. Különben is. A kutya a szabadba való.
2010. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is vidd kozmetikushoz.

Ha pedig nem szeretnéd oda vinni:

Nem tudom milyen sampont használtál rá,de lehet ki kéne próbálnod másikat és lehet kapni kutyaparfümöt is.

2010. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hidd el vidd kutyakozmetikushoz bűzmirigyet,szőrét mindent megcsinálnak! hát igen mondjuk akutyának kutya szaga van de segít a kutyakozmetikus hisz azért van.
2010. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor majd elviszem h nyomják ki neki a bűzmirigyét, köszi, mellesleg aki azt írta h az embernek ember szaga a kutyának kutya szaga stb van, nincs tisztában pl azzal h az ember max akkor lesz büdös ha nem fürdik pár napig, de a normális ember minden nap fürdik vagy két naponta, a kutyát nem lehet mindennap fürdetni, se két naponta mert nem tesz jót a szőrének és a bőrének...
2010. nov. 6. 16:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Azon is múlik, hogy mivel eteted.

Nekünk a bűzmirigyével semmi gondunk nem volt, viszont amikor váltottunk neki másik száraz kaját, hihetetlen módon elmult a "szaga"

Ő kinti, nagytestű kutya, igy a fürdetés az nem lett volna megoldás, főleg télen.

Remélhetőleg megoldódik a problémád.

2010. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok az a válaszoló aki az ember szagot írta. Hulye vagy. Ha a fekete fürdik, akkor is irritálni fog a szaga, te unintelligens b@rom. Nekem ne oszd az észt. És ha nem bírod a szagát nem kell tartani ENNYI! AZ EGY KUTYA!!!
2010. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!