Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe fog kerülni kb az új...

Mennyibe fog kerülni kb az új kutyus?

Figyelt kérdés
Kiskutyát kaptunk ajándékba keresztszüleimtől, de nicsen szegénykének semmije. Mit kell feltételül beszerezni? Orvosi papirok? kutyachip? És ez mennyibe kerül?(Francia bulldog)
2011. dec. 15. 19:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Oké, a szájkosár talán tényleg hülyeség volt (persze hivatalosan rá is kell, ha tömegközlekedni akarnak, bár nem tudom, hogyan), csak gyorsan összeszedtem, hogy nekünk mink van itthon :)

A kutyasampon meg a karomvágó viszont szerintem akkor is hasznos. Mi van, ha a kutya pénteken este fetreng bele valami büdösbe, megvárod, amíg a kozmetikusod hétfőn fogadja? Vagy ha kéthetente belefekszik valamibe? Egy kis otthoni fürdés nem árt, a bully szőrének meg azért alapvetően nem kell kozmetikus. Ahogy a karomvágáshoz sem, ha történetesen fehér a karma a kutyának, akkor szépen lehet látni az eres részt, amibe nem szabad belevágni.

2011. dec. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!