Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobai kutyakennel? Hogy is...

Szobai kutyakennel? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Youtube vdeókban láttam már ilyen nagy szobai kutyaketrecet az bent lakó kutyáknak. Akkor zárják be oda, amikor elmennek otthonról a gazdik. Mi ennek a pontos neve, és vajon mennyibe kerül egy ilyen? Gondolom a kutyának szobatisztának kell lennie :)
2011. dec. 15. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:

kutyaketrec,kutya box és drága :S

használtan érdemes keresni, újonnan a kisebbek is 10e fölött vannak...

2011. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a szobakennel mostanában lett divatos kifejezés, amúgy egy sima ketrecről beszélünk, így lehet kapni, így ismeri mindenki, esetleg szállítóketrecként, merthogy ez az eredeti funkciója, autókba szokták rakni, néha külön méretre és formára csináltatják a kocsihoz. Általában tényleg nem olcsó mulatság, újonnan több tízezerrel számolj.
2011. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A ketrec segít a szobatisztaság gyorsabb elérésében is. A kutya általában nem szívesen piszkol oda, ahol fekszik. Így ,amíg a ketrecben van, igyekszik visszatartani .
2011. dec. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Részemről nekem nem tetszik. Már maga a lakás is elég ketrec a kutya számára, nem hogy még azon belül is berakják egy kis vacakba. Szerintem ez nem megoldás.
2011. dec. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez igazából akkor jó, ha nem bízol a kutyában, pl. rongál, amikor otthon hagyod. A ketrec ekkor sem megoldás, csak tüneti kezelés, inkább az okot kéne megszüntetni. Egy kiegyensúlyozott kutya elvan otthon egy kosárban ketrec nélkül.
2011. dec. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazából leginkáb ez annak hasznos aki kiálitásra hordja a kutyáját mert ott amig várokozásvan egy ketrecbe van a kutya és ezt othon használva már nem gond hogy ne szerese és hasonlók plusz ha megszokta a kutya nagyon szokta szeretni ja meg utazásokhoz sem rosz ha van de személy szerint lakásba énsem szeretem nem is használom van egy öszecsukható a verseny miat bele lett szoktatva a kutya hogy ne akarjon kitörni és hasonlok de enyi bent nincs használva. és az öszecsukható olcsob is mind a fém azok valóban nagyon drágák
2011. dec. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a rosszul szocializált, szeparációs ( elválás a gazditól )stresszben szenvedő kutyák részére jó!

azért,hogy ne szedje szét a lakást.

-de

azok a kutyák akiket remekül szocializáltak,kiállításokra járnak, azoknak a szobai ketrec a kutyaól,a béke szigete, az alvóhely !

pl:

szállodai szobákban ( mert pár kutyakiállítás több napos is lehet,és valahol aludni kell)

a ketrec a pihenőhelye a kutyának, és a kiállítás zür-zavaros,és idegesítő légkörében is ott a legjobb a kutyának.

tehát :

lehet jó és lehet rossz !

kérdés, hogy kell -e???????

kiállítási kutyáknak kell !

szobában tartott hobby kutyáknak szerintem nem !

2011. dec. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amerikaiak szokták amúgy ténylegesen szobakennelként használni ezeket a ketreceket, de ők nem 10-12 órára hagyják ott a kutyáikat, csak 3-4-re, amíg bevásárolnak, az azért nem mindegy. Arra tényleg nem használható, hogy te kényelmesen becsukd oda a kutyát, amíg dolgozol/suliban vagy, ahelyett, hogy normális viselkedésre szoktatnád. Kiállításra, versenyekre járni, autóban szállítani, szobatisztaságot tanulni remek a ketrec, meg a kutya helye is lehet, szokták szeretni, de a nevelést nem helyettesítheti semmiképpen.
2011. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akiteki ***** válasza:
Sok mindenre jó, még akkor is, ha nincs bezárva az ajtaja. Az enyémek imádnak benne aludni, folyton tömegnyomor van a ketrecben. Éjszakára a kiskölyköket be szoktam zárni, amíg nem teljesen szobatiszták.
2011. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!