Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német boxer gazdik, írnátok...

Német boxer gazdik, írnátok nekem?

Figyelt kérdés
Ha boxered van, kérlek írj le róla mindent, a csínyeit, hogy sikerult leszoktatni róla..mivel húzta ki a gyufát?:D az elönyeit es a hátrányait....hogy telik egy napotok..reggeltől estig. köszönöm:)
2011. dec. 17. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem nincs : /
2011. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egy boxer kanom van, imádom őt! Hát nem kertelek, nehéz eset. Óriási a mozgásigénye, nagyon játékos, nagyon-nagyon hűséges. :):) De ha nem foglalkozol vele eleget és nem elégíted ki a mozgásigényét szét fogja szedni a lakást készülj fel. Kölyökkorában is tud ám rombolni. :D Ha tudod, kutyasuliba mindenképp menjetek, mert ha nem megfelelően neveled, csúnya vége lehet. A kutyusom tesóját egy ismerősünk vette meg és hát nem jól "sikerült". Agresszív lett emberre, állattal...és hát nagyon erős kutyéról beszélünk, veszélyes helyzetekbe kerültek. De ez elég ritka, mert a boxerek jó természetű, kedves, örök bohócok!! :) Ha van rá elég időd és energiád csak ajánlani tudom. Remek barát, játszótárs és nagyon jó testőr is! :)

2011. dec. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt egy boxerünk, Páromé volt, Ő nagyon kedves kutya volt, nem rombolt szét szerencsére semmit. Viszont elég fázósak, nem lehet kint tartani szerintem. Nekem legalábbis nem lenne szívem rácsukni a bejárati ajtót, miután én már átfagytam odakint... És olyanok mint a szöcske! Miután leszoktattuk az emberre ugrálásról körülötted ugrál csak úgy a levegőbe ha örül...:) Bolond!:) Imádnivaló! :)
2011. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fehér boxerünk van, családban, a környék kedvence:)

Ritka lusta egy állat, a hallása és a szaglása se túl jó, de imádnivaló. Kutyaiskolába visszük, másképp nem lehetne vele bírni, de így még rám is hallgat, pedig nincs valami tekintélyt parancsoló temperamentumom:) Sosem rombolt, rágcsált, pedig már 2 éves, inkább alszik. Ha nincs időnk elvinni mondjuk két napig sétálni maximum 5-6 órát van talpon. Fekszik, nyáladzik és szeret:)

14L

2011. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!