Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem ehet a kutya krumplit?

Miért nem ehet a kutya krumplit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Ehet, csak nem sok értelme van. A kutya nem tudja a cellulózt, a keményítőt megemészteni, tulajdonképp úgy jön ki belőle, ahogy megette.
2009. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem tudja megemészteni, nagyjából úgy jön ki belőle, mint ahogy bement, vagyis nincs benne semmi számára hasznos anyag. Olyan, mintha nem adnál neki semmit.
2009. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
talán nem tudja megemészteni, vagy felfúvódik tőle, esetleg olyan méreganyxag van benne, amire nem immunis, vagyis a szervezete reagál rá úgy, mnitha salakanyag lenne. esetleg valami emésztőszervi allergia.
2009. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer adtam neki krumplit, megette, de utána rengeteget pukizott tőle (és jó büdit)!
2009. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hmm. Jó kérdés!

A mi állatorvosunk viszont szokta ajánlani a krumplit.

Pl: diétázáshoz, épp azért mert nem igazán emészti meg. Viszont egy adag paprikáskrumpival jól lakik és mégse hízik el töle, ellentétben azzal ha kevesebb tápot adsz neki akkor, éhes marad.

Persze túlzásba vinni nem szabad.

2009. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
AZ ÉN KUTYÁM 10 NAPJA BEZABÁLTA A NYERS KRUMPLIT,MOST OLYAN BETEG VOT ,KEMÉNY A SZÉKLETE JÁRÁSA BIZONYTALAN,MEGMÉRGEZTÜK A NYERS KRUMPLIVAL.TEJET ADOK NEKI ELLENSZERVKÉNT.ÉS ZÖLDTEÁT NATURBA.NE ADJATOK NEKIK NYERS KRUMPLIT.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!