Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék vakoknak segíteni....

Szeretnék vakoknak segíteni. Labrador kutyámmal. Hogy vegyem fel a kapcsolatot hogy tudnék adni kutyát?

Figyelt kérdés
Labrador kölyök először is tippeket szeretnék kérni a kiképzésre. És hogy adjam oda? És kinek. Normál válaszokat kérnék.
2011. dec. 18. 10:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Miért sajnos, hogy szaporított kutyát is képeznek? Az egyik alapítványhoz behoztak egy szaporított megunt felnőtt labit, és kiváló vakvezető lett belőle. A lényeg: egy embernek javultak az életkörülményei, egy kutya pedig nem a menhelyen, vagy egy kennelbe él.


Kicsi az esélye, hogy a kutyád vakvezető lehet, de meg kell próbálni. Persze nem csak egy fajta "munka" van, amit a kutyád elvégezhet. Lehet jelzőkutya, terápiás vagy kereső is... Ha tényleg ilyen céljaid vannak, akkor keresd meg a legközelebbi vakvezető kutyák képzésével foglalkozó alapítványt. Ha leírod, hogy hol laksz, akkor esetleg tudok küldeni címet is.

2011. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Kedves 11 52 félre értetél nem egy vaknak adnám ha nem az intézetnek hoy képezék ki és ha beválik adják neki én csak a kutyát szolgáltatnám ingyen és bérmentve a kétt szülö fajtiszta tözskönyvezet labraodr
2011. dec. 18. 21:28
 13/19 A kérdező kommentje:
köszönöm Hajdúböszörményi vagyok és a kölyök labi nem sokká születik azért nézek körül de akár terápiás kutyának is jó lenne
2011. dec. 18. 21:30
 14/19 A kérdező kommentje:
a szülei nagyon jók fajtiszták meg higgadtak :) Imádom őket
2011. dec. 18. 21:31
 15/19 anonim ***** válasza:
Na de akkor miért nem az intézetet keresed fel, akiknek odaadnád?
2011. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

OFF:"Miért sajnos, hogy szaporított kutyát is képeznek? " mert a csepelen képzett kutyák fele alkalmatlan a munkára amire képezték őket! (ez részben szocializációs hiba, részben képzési probléma és nagyrészt eleve munkára alkalmatlan kutyákat képeznek....mindezt milliókért!)

szerintem ez csak pénzkidobás és kib@szás a nem látó embertársainkkal...

2011. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát se sajnos a kutyák eltüntek :( 7 db születet gyönyörüek voltak meg voltak meg voltak aztán kimenteme gy nap és eltünt 5 db. maradt egy na azt viszont meg hagyom fiu labi
2012. jan. 4. 20:32
 18/19 A kérdező kommentje:
ugy értem mindig ki metnem lol
2012. jan. 4. 21:41
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak Neked lol...
2012. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!