Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám amint lehetősége van...

A kutyám amint lehetősége van rögtön elmegy ha csak egy kicsit ki van nyitva a kapu akkor is miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 15:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
persze mindig vigyázunk hogy ne tegye ezt...
2009. máj. 18. 15:52
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Milyen fajta kutya? A beagle pl. kifejezetten szökős fajta. A vadászkutyákra jellemző, hogy ha valami szagot fognak, azt is elfelejtik, hogy valaha gazdájuk volt.
2009. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyit foglalkozol vele? Lehet, hogy többet kéne sétáltatnotok (minden nap), a kert nagyságának ebből a szempontból nincs jelentősége.
2009. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a kert nagy nem szokom sétáltatni de mindennak ki van engedve... amúgy szamojed, spicc köszi a válaszokat
2009. máj. 18. 17:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Szokom sétáltatni XDDDDDD
2009. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem szoktad sétáltatni akkor ne csodálkozz,talán kíváncsi a kinti életre,szagokra tudod mennyi új dolog van neki kint?És szabad megkérdeznem miért nem sétáltatod?Amúgy ez szerintem mind nevelés kérdese nekem BEAGLE szökös kutyám van és elektromos kapu és mivel nem kell kiszállni a kocsiból így kimehetne de ő leül és végig nézi ahogy jön a kocsi és nyitodik csukodik a kapu és esze ágába sincs kimenni azért mert,reggel viszem sétálni (6-kor kelek) délben viszem sétálni és este viszem sétálni és meglett neki tanítva hogy a kaput nagy ívbe kerülje el!Szóval szerintem ez nem fajtától függ(részben attól is de....)!

Én azt ajánlanám,hogy vidd sétálni!És neveld meg,hogy nem mehet ki:szídl le,húzd meg a grabancát ha menne ki.De én megtudom érteni a kutyát,hogy kíváncsi a(neki ugymond) külvilágra!Szóval..

2009. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kössz a választ nem szokom sétáltatni mert nincs időm meg na mind1 hagyjuk
2009. máj. 19. 14:17
 8/11 anonim ***** válasza:

-_-'

Felelős gazdi!Akkor mikor szoktál vele foglalkozni_?Vagy csak ugy van és mikor átmentek a kerten akkor simi-puszi és vége?

2009. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
képzeld igen foglalkozok vele nem csak simi meg ilyenek én nem te vagyok..
2009. máj. 20. 12:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát Te tényleg nem Én vagy mivel és 6-kot kellek kutyát sétáltatni és ezen kívül napi 4× sétál!Plusz nagyon sokat játszok vele vele tanulok!Egyedül amikor alszok és suli időben nem vagyok vele!Amugy ha foglalkoznál vele vinnéd rendszeresen sétálni esze ágába se lenne elmenni!Az hülyeség hogy vannak olyan fajták blablaba ha megtennéd a köteleségedet akkor nem lenne ez!Sajnálom,tudom,hogy nehéz bevallani nem iskell csak lécci gondolkodj el rajta és röktön engem csesz le mert leírtam,Te kérted a véleményünket segítségünket viszont én nem kértem,hogy Te rólam mond meg a véleményed!Én mindent tudok a kutyámról,ezért nem kérdezek ebben a témában,csak segíteni probálok,de háát.. nállad ez nem jött be(de azért még vannak nagyon kedves kérdezők is akik ezt tudják értékelni :)

Üdv

2009. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!