Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám epilepszia miatt lett...

Kutyám epilepszia miatt lett sokkal agresszivabb?

Figyelt kérdés
Kutyám 2 honapja epilepsziás és azota ha felemelem oda akar kapni. Ma pedig megharapta az orrom mikor odanyomtam az orrához az orromat. Epilepszia miatt lehet tényleg? Vagy más miatt?
2011. dec. 18. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy el lett kapatva a kis beteg? Ilyenkor hajlamosak vagyunk túlzottan elkényeztetni a kutyánkat, aki hamar átveszi az uralmat felettünk és nem veszi jó néven ha szemtelenkedik vele az alattvalója(azaz te).
2011. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amit Theia írt, az is lehet, vagy esetleg fájhat valamije (az epilepsziától függetlenül), azért nem szereti, ha emelgeted.
2011. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
persze más szemmel nézünk á, de nincs jobban elkényeztetve mint régen. Anyuék ágyára akar folyton felmenni, de ilyen régen nem volt. Soha nem ment és nem is mehetett fel és a szobámba nyüszögve jött be mert nem engedjük be, hogy én engedjem be és simogattam meg odanyomtam az orrom és akkor harapott meg. Miota beteg folyton fel akar menni oda. Reggel anyu aludt és arra riadt fel, hogy apu helyén van a kutya. Ezt sem tudom igazából hova tenni:(
2011. dec. 18. 21:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Tehát ugráltat titeket? Akkor mégis valami megváltozott a viszonyotokban. A betegsége ne legyen akadály, a falkavezérség attól még a tietek kell legyen. Lehet, hogy a szüleid kezelik kicsit máshogy, akár öntudatlanul is. A kutyáknak nagyon jók a "radarjai", prímán észreveszik a rést a pajzson.
2011. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) jobba figyelek majd, de a fürdetés gond lesz nagyon igy, föleg hogy holnap akartam:( maximum szájkosár :(
2011. dec. 18. 22:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha mindig ugyanolyan helyzetekben csinálja, és nincs rohama mellé meg semmi egyéb jele a betegségnek, akkor valószínű semmi köze hozzá, csak úgy érzi, megteheti. Érjétek el, hogy másképp gondolja :)
2011. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Hogyha nincs ivartalanítva akor azért agreszív!!! AJÁNLOM A CSODÁLATOS KUTYADOKIT: NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL-EN MEGY!!! NAGYON ÉRDEMES NÉZNI!!!
2011. dec. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 compactegon ***** válasza:
utolsó, te másra sem tudsz hivatkozni :D beszélsz hülyeségeket össze-vissza, egyáltalán nem biztos, hogy attól kapkod oda.
2011. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Arra is kíváncsi lennék, hogy Cesar Millan hányszor javasolt ivartalanítást nevelés helyett :D
2011. dec. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ivartalanított a kutyusom
2011. dec. 19. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!