Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted? (Picit hosszú) FONTOS!

Szerinted? (Picit hosszú) FONTOS!

Figyelt kérdés
2hete a 4hónapos kutyámnak ment a hasa és kaki után véres szirupos víz szerű anyag jött ki belőle. Megijedtem és egyből mentem állatorvoshoz. 3napig jártam hozzá kapott szurit gyógyszert 3napon keresztül. Mikroszkópos vizsgálatot végeztek a székletén, és kiderült, hogy féreg pete volt benne. Kapott speciális féreghajtót 3 napig és jól lett. Nem ment utána a hasa az a véres valami is elmúlt szóval jól lett. Kérdeztem az állat orvostól, hogy az a véres valami mitől volt? Azt mondta, hogy csak az erőlködéstől. Ma kakilt a kutyám (rendes normális állagút) de kaki után 1-2 csepp vér is kijött mert sokáig nyomta. Szerinted most is csak az erőlködéstől?
2011. dec. 20. 11:19
 1/6 Hovarju ***** válasza:
Szerintem hívd fel az állatorvost és kérdezd meg tőle. Biztosat csak ő fog tudni mondani.
2011. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy a tanácsadás ért is irja egyből a 4800ftos számlát:D és még most h nincs nagy baj nem akarok egyből feleslegesen kidobni majdnem 5ezret. ezért irtam ki ide h ki mit mond, mert ha kövi kakinál is lesz vér csak akkor mek dokihoz. szóval a ti véleményeteket kérném:D
2011. dec. 20. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális,hogy az erőlködéstől véres legyen. Ha megint ezt mondja,vidd el másik dokihoz is, biztos ami biztos
2011. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szorulása lenne még csak-csak. De rendes normál állagúnál.. Szerintem hívj fel egy másik dokit.
2011. dec. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fú hát nagyon úgy tűnik hogy ez a doki sem elhivatottságból csinálja...


A mi dokink a rendelőben is ha csak elmegyünk, kérdezünk tőle valamit, semmit nem kér, csak oltást és féreghajtót fizetünk neki, úgy ahogy telefonon is. Volt hogy egy gond miatt egy nap 5x felhívtam, semmi....


Szerintem hívj egy másik dokit, és kérdezd meg tőle, szerintem nem igazán normális ha az erőlködéstől vérzik...

2011. dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:
A kutyáknak is lehet aranyerük. De nem 4 hónaposan, ezt korainak találom. Férget meg minden kiskutyában lehet találni, ezzel csak lehúzott a doki alaposan. Szerintem keress egy normális orvost.
2011. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!