Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bocsi picit hosszu. Csak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsi picit hosszu. Csak nem vágom mit akar. Szerintetek?

Figyelt kérdés

elösször egy szorakozo helyen ismertem meg azt a fiut és nagyon megtetszett és félre hivtam azzal hogy szarul vagyok (mert ittam)és félre mentünk aztán beszélgettünk .barátnöm aztmondta hogy aztmondta neki a fiu hogy majdamikor megyek haza, utánam jön mert hogy az ugy romantikus.hát nemjött. utána nap mondta barántömnek hogy nemakar semmit mert más csajjal akar most összejönni.

elég soszor rámirt fb.én . majd kb két hétre rá találkoztunk megint ezen a szorakozo helyen ahol smároltunk . de nemtudom miért valahogy elkeveredtem onnan és utána már nemtalálkoztunk .és mostanába még rám szokott irni fb-én néhanéha..

de nagyon nem értem. most akkor mit akar? szorakozik vagy tetszem neki vagy mi?


2011. okt. 9. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom 16 plusz/mínusz 1 évesek vagytok (és akkor még szelíden feltételezek). Ebben a korban, hogy is mondjam, az átlag a legyet is a reptéren. Ha engeded magad, akkor egy lehengerlőbb viselkedésű pasi simán lefektet. Szóval, összefoglalva: Semmit az ég egy adta világon.

Ja és ha lehet egy tanácsom, nyisd ki néha a nyelvtankönyvet. Úgy b****a a szememet ha kisbetűvel kezdenek egy mondatot.

2011. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Legyet is a reptéren? De nekem nagyon tetszik ez a fiu.másnem. én 15 ö 17éves.
2011. okt. 9. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit akar?->dugni

Az mióta romantikus, ha mögötted hazáig kisér?o.O

2011. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mért akarna megbaszni ennybol ezt ti hogy következtettétek le?XD

nem. hanem hazakisér, és nem mögöttem.:D

2011. okt. 9. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!