Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok nekem kutya sulikat?

Ajánlanátok nekem kutya sulikat?

Figyelt kérdés
Budapesten élek(Pesti oldal) és szeretném kutya iskolába vinni a 8 hónapos kuvaszomat,hova tudnám vinni?(ha lehet árakat is mondjatok)

2011. dec. 22. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a népszigeti vagy őrmezői kutyasulit ajánlanám. Bocsi, árakat nem tudok, én más (vidéki) tükörsuliba járok az ebemmel. :)
2011. dec. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

www.kutyasuli.hu

Nem írtad, hogy pest melyik részén laksz, úgyhogy nem tudom melyik van közelebb.

Kuvasszal én a helyedben mindenképpen Tükör suliba mennék, mert a Tükörsulikban tudják, hogyan kell egy pásztorkutyához állni.

Népsziget-Őrmező 49 ezer egy tanfolyam, Rákoscsabán 30.

2011. dec. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
XV.kerületben lakok,nincs olcsóbb?
2011. dec. 23. 09:09
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Én is olcsóbbal kezdtem. Utána másfél évbe telt, mire az olcsó kutyaiskolában elrontott dolgokat sikerült helyrehozni. Az olcsó azt jelentette, hogy nem egészen fele annyi. Nekem a tanfolyam 30.000 volt, ez 7 hétvége 7*3 óra kb. 1400 forint óránként. Az olcsó meg 800 forint óránként, de csak ártott, ahelyett, hogy használt volna, szóval összességében az kidobott pénz volt. Amúgy a tükör iskolákban ne csak 1 tanfolyammal számolj, hanem alap ÉS középfokkal is, mert az alapfok önmagában kevés!
2011. dec. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Én is a kutyasuli.hu-t ajánlom.

Ha komolyan gondolod, akkor ne sajnáld rá a pénzt, nagyon megéri! Pláne náluk.

2011. dec. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
A Cerberos is remek kutyasuli, árakban ők sem gyengék, minőségre van olyan jó, mint a népsziget, csak más stílus. Kinek ez jön be, kinek az. És oda a XV. kerületből még viszontlag jó is a közlekedés.
2011. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a minőséget meg kell fizetni az élet minden területén.
2011. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Szia!:)


Nekem KÁJom van, én is olcsó suliba jártam vele először...

A vége az lett, hogy csak azért, mert a kiképzők tartottak a fajtától, szögessel kellett volna járnunk és ŐV-re is beállítottak mondván, hogy ettől lesz igazán fegyelmezett a kutya.

(Aki nem tudja, annak mondom, hogy pásztorkutyával ŐV-re járni a legnagyobb hülyeség, amit tehetünk...)



Na így kerültünk Őrmezőre...

Ég és föld...

Az előző suliban senki nem mert a közelébe jönni, itt meg az első ovis foglalkozáson (akkor 6 hónapos volt), ahogy látták, hogy kicsit feszült, elvitték sétálni... nélkülem...

Mesterek...:)


Fojtó TILOS, ha valaki fojtóval jön, levetetik vele...

Rángatni a kutyát TILOS...


Á... nagyon jó az a suli, higgy nekem!


Én is elképesztő drágának gondoltam először...de az első (ingyenes) ovis foglalkozáson meggyőződtem róla, hogy ez a suli kell nekünk...:) (mondjuk 8 hónaposan már elvileg oviba nem mehet...)

2011. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
sajnos egy sincs Budapesten amelyiket tiszta szívből ajánlanék ....amiket itt emlegetnek meg a legrosszabbak az tuti
2011. dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Jaaa, jaaa... kedves utolsó...

nyilván azért hívják külföldre is előadásokat tartani a tükörsulisokat, mert annyira sz.r a módszer, amit kidolgoztak...:)


De légyszi, világosíts már fel, hogy mi a Te módszered, mert k.rva jó lehet, ha ezek a sulik szerinted bénák...:)

2011. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!