Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Réti szénát kinnti kutyaházba...

Réti szénát kinnti kutyaházba "alomnak" télire használható?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha jó száraz, igen.
2011. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha esik,a kutya vizesen megy bele, kiszárad utána vagy berohad, és folyamatosan cserélni kell utána?
2011. dec. 24. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Én megmondom őszintén azért nem szerettem, mert hiába szárazon raktam az ólba, a kutya befeküdt vizesen, akkor átnedvesedett, és zavarta a kutyát, így végül össze-vissza húzgálta. Én vagy egy kisebb zsák forgácsot, vagy semmit nem tettem be. A rongyot kivitték a ház elé, és kint feküdtek rá. Soha nem fáztak annak idején a kemény telekben sem, pedig nem hosszú szőrűek.
2011. dec. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Az én kutyám se hosszú szőrű, csak nem szeretném ha télen beteg lenne emiatt.
2011. dec. 24. 21:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Szalmát tegyél be. Az nem rohad, ahogy lenyomja olyan lesz mint egy párna. A havat (vizet) levezeti,száraz benne télen
2011. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. dec. 24. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk házában avar van, bevált. Ősszel plafonig megtöltjük a házát avarral, utána ő azt letapossa és abban alszik.
2011. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy darab hungarocell se rossz. Könnyen megszárad, jó hőszigetelő. Egy hátránya van: kölyökkutyának és olyannak, ami mindent megrág, nem ajánlott.
2011. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bizony, az avarnak az is az előnye, ahogy szép lassan rothad, melegít. Tapasztaltam ezt kinti avar kupacnál. A kutyák mindig azon pihentek. Egyszer meg akartam kézzel lazítani és igen meglepődtem, hogy komolyan meleg volt a kupac belsejében.
2011. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!