Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya fajta tettszik a...

Melyik kutya fajta tettszik a kettő közül? Miért?

Figyelt kérdés

A Havanese vagy az Amerikai Cocker Spániel.

A Spánielek édesek , de annyira makacsok és féltékenyek hogy az csak na. Cukik , de csak nézni , semmi pénzért nem tartanék egy makacs és akaratos fajtát.

A Havanese nekem jobban tettszik , de csak azért mert szelídebb és bájosabb fajta. Soha életemben nem láttam még olyan bájos Spánielt mint egy Havanese.

Szerintetek ? Indokokat is légyszi.


2011. dec. 28. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Havanese,mert nagyon cuki,okos ès szèp
2011. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
külsőre nekem a spániel jobban tetszik. de egyébként csak akkor lesz makacs, féltékeny, ha úgy neveled.. szóval minden nevelés kérdése. ha megtanítod neki, hogy nem lehet makacs, akkor nem lesz. vagy ha elhanyagolod a havanese-t akkor belőle is válhat agressszív szőrpamacs..:S
2011. dec. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amerikai Cocker Spániel. lehet kertben tartani és okosabb is
2011. dec. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem a havanese sokkal okosabb. Gyorsan tanul.

De a havanese eleve barátságos.

A Spániel meg eleve makacs.

2011. dec. 28. 16:08
 5/7 Akiteki ***** válasza:
Ezt most azért írtad ki, hogy jól lehúzd csóri spánielt?
2011. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
73%

Tenyleg ugy irsz, hogy a spanielt huzod le.. miert nyitottad meg akkor a temat, ha annyira meg van roluk a velemenyed?


A spanielek okosak, ertelmesek, es ragaszkodoak. Ha a ragaszkodasuk aggressziv feltekenysegben jelenik meg, akkor felre lett nevelve.

Nekem angol cocker spanielem van, gyonyoru es okos is. Ennek ellenere szeretem a havaneseket is, sot, a legtobb kutyiban meg kell tudni latni a szepet :)

2011. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem nem azért.

Szerintem édesek a Spánielek , de amiket eddig meg ismertem az mind mind makacs volt.

Ezért ez a véleményem. Biztos vannak jól neveltek is de eddig nem volt szerencsém ilyen egyedekhez.

2011. dec. 28. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!