Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tacskóknak nagyon hullik a...

A tacskóknak nagyon hullik a szőre?

Figyelt kérdés
Lakásba szeretnénk kutyust. A yorki és a tacsi van versenyben. Azt tudom hogy a yorkinak alig. És a tacsival mi a helyzet?
2011. dec. 29. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A Yorkinak szinte egyáltalán nem.


Ez hogy mennyire hullik a szőre függ a Tacskó szőr típusától is.

Volt tavaly halt meg egy menhelyről befogadott szuka Tacskóm rövid szőrű. Neki alig hullott a szőre kb. annyira mint egy házi macskának. 1 évben 2x. De ez ilyenkor megoldható volt naponta áttöröltem egy nedves törölközővel és kész.

Neki van egy fia (már úgy hoztam haza a menhelyről hogy kölyke volt) egy kan ami most 6 éves. Szálkás szőrű Tacsi + szima szőrű Tacsi keverék. Inkább a szálkás szőr jött ki rajta. Ő egy kicsit jobban vedlik és 3-4 havonta nem árt trimmelni ezt a szőrtipust. Így ő neki se hullik a szőre.


Hosszú szőrű Tacsiról ilyen téren nem tudok mondani semmi olyanom még nem volt.


Nekem már volt mind a 2 fajtám de én a Tacsit ajánlom.

2011. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!