Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első kutyának Jack Russel...

Első kutyának Jack Russel vagy Simaszőrű Foxterrier?

Figyelt kérdés

Írjatok indokot!

Köszönöm.


2011. dec. 31. 13:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A 14.34-es vagyok,majd légyszíves megírni, hogy melyik fajtát választottad!
2012. jan. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Nekem elso kutyam foxi :D sosem vertuk es megtanulta a rendet de lehet hogy o kivetel de nagyon okos kutyak :D mindketto en speciel a terriereket szeretem legjobban :D
2012. febr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Geronimo ***** válasza:
89%
en a foxi kutyust ajanlom husegesebb es tanithatobb barmire csak idot kell szanni ra nem kell vele olyan sokat foglalkozni mind a Jack Russelel ha lehet akkor hosszuszorut mert a simaszoru telen megfagyhat ha nagy a hidek de te dontod el
2012. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk pl. simaszőrű foxink van, már a második. Az első 15 évig élt velünk lakásban, most a második már 6 éves elmult.Annyira okos, hogy soha,semmihez nem nyúl.Igaz egy kicsit sértődékeny, de nagyon gazdi imádó, mi is úgy szeretjük,mint egy családtagot. Hát azt már mondani sem kell,hogy mennyire jó dolga van. Nagyokat sétálunk,eszik, játszik. Neki igazi program egy árnyék, eltud játszani vele,ameddig csak látja.Nagyon hosszú ideig képes egy helyen ülni és figyelni.Imádni való,mókás gyönyörű kis kutyuskák!!!Én őket ajánlanám, de te tudod. Esetleg olvass utánuk a neten. Majd írd meg melyiket választottad!!
2012. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A simaszőrű foxi a leges-legjobb kutya!
2015. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat nekem mind 2 van , kaptam őķet... hát azota megtanultam minden nap futni. Virágod ne legyen . 2 perc alatt a kecodból semmi nem marad. Annyira emberszerető kutyák ha nem körülőtte forog a világ megoldják megmutatják ökis itt vannak ... és ha nem tudják lefárasztani magukat a nagy kerítés nem akadály. Én sokx fogom a fejem. De ha választani kellene foxi de azis ha mérges ...

Amugy azért se ajánlom a szőre miatt .

2016. aug. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem foxim van és imádom :D Az enyém nyugodt foxik hoz képest pedig még "csak" 3 éves (kicsinek is "nyugis" volt) kicsit néha szemtelen és nagyon sértődékeny :) a szemének meg nem lehet ellenállni <3 olyan cukiiii
2018. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem mind veszélyes a virágokra!
2018. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!