Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gödöllőhöz közel van olyan...

Gödöllőhöz közel van olyan kutyakozmetika ahol tanfolyamot is indítanak?

Figyelt kérdés

kutyakozmetikus szeretnék lenni, majd csak 1,5 év múlva fogok érettségizni , de már most utána járok dolgoknak ,ahova mi visszük a kutyáinkat ott nincs oktatás és ő se tud Gödöllőn sehol ahol lenne..


válaszokat előre is köszönöm :)


2011. dec. 31. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Gödöllőn két kutyakozmetika van, ahol a net szerint tanfolyamok is szoktak indulni:

[link]

[link]

Náluk érdeklődj :)

2011. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


a csibok-ról rossz tapasztalataim vannak, legalábbis a bichonomat nem tudták megnyírni, így csak megfürdette és megszárította úgyan úgy nézett ki mint ha én fürdettem volna itthon meg és még a körmét se voltak hajlandók levágni, illetve sok embertől hallottam hogy bevitték a kutyájukat standard nyírást kértek és nem válalta el a kozmetikus ,nem tudom hol tanult hogy elég hanyag munkát végez..ilyenhez én inkább tanulni se mennék ,pedig kb 15 perc -nyi sétára van innen a kozmetika na mind1, de a másiknak utána nézek..

2011. dec. 31. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!