Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lehet vmi gond ha...

Szerintetek lehet vmi gond ha a kistestű kutyusunk nagyobbakkal játszik? (többi lent)

Figyelt kérdés

bnőméknek van egy 8 hónapos berni pásztorjuk és egy 5 hónapos labradorjuk és gondoltuk hogy a kutyáink találkozhatnának nekünk 2 bichonunk van az egyik 10 éves a másik 6 hónapos és valószínűleg játszanának mert ellennének engedve..lehet gond belőle hogy a kicsi a nagyokkal játszik úgy értem hogy lehet sőt biztos erősebben játszik a két nagy mint nálunk a két kicsi, elég szófogadóak a kutyáik szóval ha esetleg erősen játszanának akkor rájuk tudnak szólni..


mit gondoltok erről ??


2012. jan. 1. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan az én tacsi keverékem dán doggal szokott játszani :"D
2012. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nekem van egy magyar vizslám és egy bichon bolognes-em nem lesz semmi bajuk esetleg ha a vizslám rágúgrik véletlenűl előfordul akkor vakkan egyet a kicsi és kész.
2012. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor jó ,megnyugodtam csak még összengedve nem voltak nagyobb kutyákkal ,az utcán már találkoztunk nagytestű kutyákkal ,de most a parkba ellesznek engedve és azért az más mintha a nagy kutyus is pórázon lenne , amúgy a kölyök bichonunk nagyon nyugodt és tisztelet tudó a nagy kutyákkal szemben a kicsikkel szemtelenebb :)
2012. jan. 1. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Pulim és egy Tacskóm. A Szomszéd Magyar vizslájával és Német juhászával szoktak játszani minden gond nélkül. Ha megunják azt hogy a nagyok nyagatják őket vagy azok durvábban játszanak akkor oda jönnek hozzám és kész.
2012. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én 10 kilós kutyám kis méretű kutyákkal nem is hajlandó játszani. Csak német dogokkal, argentin dogokkal és hasonló méretű kutyákkal szeret. Semmi baja nincs.
2012. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz, legalább a "nagyok" is kontrollt tanulnak. Vagyis ha rálépnek a kicsikre, erősebben lökik fel őket a kelleténél stb., akkor a kicsi majd nyiffan egyet, maximum odakap a nagynak figyelmeztetésül, és megy tovább a játék.

A mi udvarunkon épp a minap rajcsurozott fülig sárosan egy bichon egy kuvasszal. Vicces látvány volt a nagy és a kicsi fehér kutya.


Ha valamelyik kicsi kiverné a hisztit, nehogy nekiálljatok védelmezni és vigasztalni! Még a végén elhiszi, hogy a nagy kutyák veszélyesek.

2012. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!! :)


nem akarjuk védelmezni, mert tudjuk akkor csak félne a nagy kutyáktól

2012. jan. 2. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!