Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak a szoptató tacskónak...

Mit adjak a szoptató tacskónak hogy több teje legyen?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Először is gondoskodj róla, hogy sokat igyon, mert ez a legfontosabb. Ezen kívül adhatsz neki emberek számára készült szoptatós teát is, ha megissza, serkeni neki is a tejtermelést.
2009. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindenképpen állatorvossal beszéld meg mielőtt bármit is használnál!
2009. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
adjál neki kecsketejet.sokkal jobb minöségü leszz a teje,és sokkal több is.tudo mert én is azt adtam beaglem-nek mikor szült.
2009. máj. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanazt a teát keszitettem a kutyusnak amit a szoptatos nök isznak,de nagyon rosz az ize igy föztem neki madártejet és abba kavartam bele.Az állatorvosunk mikor meglátta hogy mit kap az anyakutya dobott egy hátast és azt mondta hogy ö is eljön kutyának hozzánk.Egyébként nagyon hatásos volt,annyi teje lett hogy csöpögött.
2009. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kecske tejtöl is nagyon sok lett neki,meg nagyon jo minöségü.olyan szép egészséges kuttyokat nevelt fel ,hoyg csak na.
2009. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legjobb és leghatásosabb a rántott leves melegen, tehetsz bele kicsi husit, hogy jobban megegye, de ha megeszi amúgy is az is jó!Ez tényleg hatásos, már nem egy almot nevelt fel szálk.szőrű tacsim:)
2009. szept. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!