Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos Berni Pásztor...

3 hónapos Berni Pásztor kutyámnak olyan a két mellsö lába, mint egy tacskónak, elég görbék, mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 15:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem angol-kóros? Vagy nagyon hirtelen nőtt. Mit etetsz vele és mennyit?
2011. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Kép? A tenyésztője mit mond rá?
2011. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen elég sokszor jelen kellett lennetek vele az orvosnál az oltások miatt. Ezt a jelenséget pedig egy orvosnak észre kell vennie.

Angolkór, fejlődési rendellenesség, nem megfelelő táplálék és sok más lehet az oka.

Csak állatorvos tudja megállapítani az okot.

2011. okt. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Az orvos hivta fel a figyelmemet a dologra amikor voltam oltatni, és ö is a táplálékot mondta, de igazábol nem volt benne biztos, ezért kérdeztem meg itt, de akkor legközelebb még kifogom faggatni a dokit, sajnos ami biztos, h nagyon sok kaját kapott, amennyire éhes volt, annyit adtam neki, mondta is a doki, hogy ez nem volt jo ötlet, mert nem szabad a megengedett napi tápanyag-bevitelt "tuladagolni" mert az sem tesz jot, csak hát amikor a kicsi olyan joizüen evett, nemtudtam neki nemet mondani és mindig bezabáltattam....Hát ez van sajnos, most már kiporciozom neki a kajáját. Ha ez a bizonyos angol kor ami van a kutyámnak, akkor az rendbe fog még jönni, vagy ez már maradando?
2011. okt. 22. 19:53
 5/25 anonim ***** válasza:

Azért fura, hogy egy orvos "nem biztos" egy elváltozás okában. Ha csak kifelé fordul a kutyád tappancsa,az lehet öröklött hibás lábállás is. Ha már görbül a lábszárcsont is, az már komolyabb baj.

Hova jársz orvoshoz?

A megfelelő mennyiségű étel adása mindenképpen csak javít a helyzeten.

Nem tudsz fotót mutatni a lábáról?

2011. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Sokszor előfordul a nagy testű kutyáknál a 'tehénállás', ami bizonyos mértékig kinőhető. Lehet hogy ez a baj, de nem vagyok távgyógyító. Tápnak a Happy dog maxi baby-t vagy eukanuba-t tudok javasolni, mert ettől lassan nő az kutyus. És tarts be az előírást! ne adj többet az előírtnál. Mozgatni is kell, de okosan, ne hagyd hogy ugorjon, de sokat sétáljon. Hirtelen ennyi jutott az eszembe.
2011. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak hátsó végtagoknál hívják így. A elülső végtagoknál talán X vagy O végtagállásállás.
2011. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Mit és mennyit adtál neki enni?
2011. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
hát eddig pedigre junior tápot meg különféle konzerveket, csak elég sokat,most vettem vissza az adagját normálra.sajnos most nemtudok fényképet rakni a lábárol technikai okok miatt, de a térd-hajlatban van a görbület,vagyis nem is görbület,olyan,mint egy tacskonak a beállása,mintha a csontok illeszkedésénél ellenne csuszva,de jövöhéten visszaviszem a dokihoz mert nagyon zavar, remélem rendbe lehet hozni még
2011. okt. 23. 10:29
 10/25 anonim ***** válasza:
Már a táp is rossz, a konzerv meg pláne.... 80%-a víz, a maradékban sincs semmi tápanyag, csak energia... Sajnos te a klasszikus hibát követted el, túletetted a kutyát. A Pedigréé helyett vegyél egy normális, nagytestű kutyáknak való tápot és kezdj el adni neki valami zöldkagyló tartalmú ízület erősítő szert, pl. Lupossan Gelenkkraft. Még valószínűleg helyre lehet hozni, de nem lesz egyszerű.
2011. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!