Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért olyan nagy szám a...

Miért olyan nagy szám a kutyáimnak, hogy haza jövök?

Figyelt kérdés

Nincs semmi bajuk, megszokták, hogy egyedül vannak délelőtt, mert dolgozni vagyok, de délután, meg reggel is sétáltatom, meg játszok velüük a nap hátralévő felében. De, tökre boldogok, hogy haza jövök. Minden nap ugatnak, rohangásznak, és örülnek, hogy ismét látnak.


Miért olyan nagy szám az?


2012. jan. 3. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
mert a kutya számára az ember az isten. akkor is ha üti vágja. minden pillanatban veled akar lenni.fönököm kutyájával konkrétan csak én törödök. mármint simogatásilag. a család hozzá se ér. már öreg,egész életét igy élte le hogy csak volt azt kész.mégis ezerrel örül ha hazajönnek pedig rá se bagoznak és ha elmennek szomoruan vonyit.gondold el te még törödsz is a tieiddel.
2012. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kutyád akkor a legboldogabb, ha veled lehet. Nekik az a nap fénypontja, amikor a gazdi hazaér, egész nap erre várnak. :) Az én kutyám is majd' szétesik az örömtől, mikor valaki hazaér a családból. :)
2012. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dettó az én kutyám is ilyen.meg a szomszédok mondják amikor elmegyek a kutyám a kapuba szokott sírni.
2012. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bozsikrisz ***** válasza:
Te nem örülsz, ha hazaér az, akit szeretsz?
2012. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de, de nem rohanom kőrbe a házat 3-4x :DD
2012. jan. 3. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:
hát igen az állatok a legönzetlenebb lények a világon:)
2012. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát, mert szeretnek téged...
2012. jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!