Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kiskutyus az ajtónk...

Van egy kiskutyus az ajtónk előtt, és nem megy el. Mit tegyek, hogy elmenjen?

Figyelt kérdés
Ma suli után hazáig követett egy kiskutya, majd megállt az ajtónk előtt,és azóta lecövekelt oda. Mit tegyek, hogy mindennemű bántalmazás nélkül elküldjem? Habár nincs szívem hozzá, de most van egy saját kutyám is, nem tudok befogadni még egyet, meg valahol biztos várják haza... Ötletek?
2011. dec. 14. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben bevinném a legközelebbi menhelyre, lehet van benne chip és meg tudják találni a gazdiját. Ha meg nem, akkor talán be tudják fogadni, bár minden menhely tele van általában.:(
2011. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vidd menhelyre v keress neki gazdát.

:( Az én kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2011. dec. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

keresd meg a gazdiját, esetleg menj vissza a sulihoz és kérdezgesd az embereket...

(bár nem hiszem h nagyon hiányozna neki, de hátha... :/ )

2011. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én befogadnám. Odacsapódott hozzád. Úgy kezelt, hogy na megtaláltam a gazdámat, és most azt várja , hogy be engedd. De aranyos!! :DDD Vagy hagyd amég elmegy magától vagy vidd be egy menhelyre. Nem tudom hány éves vagy, bár ha felnőtt lennél elintéznéd magad nem kéne megkérdezni, ezért azt javaslom várd meg amég hazaérnek szüleid. Ha addig nem megy el akkor majd együtt kitaláljátok.
2011. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Akiteki ***** válasza:
Vidd el a legközelebbi állatorvoshoz, hogy nézze meg, hátha van benne chip.
2011. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a kiskutya az kölyökkutyát, vagy kistestű kutyát takar?


a chipet valóban mindenképpen nézesd meg...


hozzám is szoktak csapódni kutyák, aztán mindig kiderül, hogy a faluban valakié...

én 1-2 napi melóval (környéken kutyástul körbekérdezek) szoktam megkeresni a gazdit...

2011. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

amúgy... ha így kiválaszt gazdájának, én nem keresnék neki másikat...

ez megtiszteltetés...:)

nekem így lett 4 kutyám.

ennél többet tényleg nem tudok elvállalni, de nem olyan durva több kutyával az élet...:)


gondold át még szerintem...:)


iszonyú hálás lenne, ha befogadnád...

és gondold el, mit érezne, ha tovább passzolnád...

2011. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pár napra esetleg egy hétre se tudnád befogadni elviszed dokihoz hátha van benne chip ,tegyél képes hirdetést az állatorvoshoz ,facebookra a sulihoz is nyomtass ki esetleg a környéken pár hírdetést is ki tehetsz hátha vki jelentkezik ha pedig nem akkor elviszed a menhelyre és mondod hogy próbáltál gazdit találni neki de te csak eddig tudtad magadnál tartani..
2011. dec. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg elmegy.
2011. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!