Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véleményetek szerint melyik a...

Véleményetek szerint melyik a legszebb, legelegánsabb kutyafajta és miért? (mi benne elegáns, pl. mozgás, szőr, fejforma) stb.

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 16:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Airedale terrier,beagle,magyar vizsla,mudi.
2009. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
82%
A vizslák. Van kettő, okosak, szépek, imádon őket. :-D
2009. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
60%
mopsz :P
2009. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Én minden kutyát imádok,de a legszebb az Orosz Agár (más néven Barzoj).Gyönyörű az arisztokratikus megjelenése,a szőre,a mérete,a feje,mindene!
2009. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a mudi, a dobermann. Szeretem a farkashoz hasonló kutyákat, a farkas nagyon elegáns :D. A mudinak nagyon elegáns feje van, a szőre gyönyörű, a futása kecses, un. tipegése is. A dobermann is gyönyörű. A feje, a füle (nekem csak kupírozva elengáns, meg a farka is mert nem egy agarat akarok tisztelni a kinézetében), a színe, a mozgása, a komolysága, mindene.:D

A kicsi kutyákat én sem szeretem, de ez csak az én ízlésem.

2009. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek más,de egy Argentin dog nagyon szép tud lenni.Bár a kis foximon is látok sok szépet,akár a mozgását nevezhetjük kecsesnek is(olykor örültnek:) ).
2009. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
japán akita.. na ő már inkább tiszteletet parancosló nem elegáns:-) de tudnék még sorolni
2009. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a legszebb és a legjobb kutya az amerikai stafford shire terrier.Okos,intelligens,nagyon de nagyon izmos,könnyen tanítható,és családszerető!Tudom,hogy sokan nem hiszik róla,de imádja a gyerekeket!(ezt tapasztalatból is mondom!!!)Tisztában van a képességeivel,a gazdáját és a területét védi az idegenektől,de a családdal szemben egy jámbor kutya!Játékra mindig kaphatő,és imád futni...!Helyigénye nem kicsi,ezért nem szeretem,ha pl lakásban tartják...

Szerintem szép kutya még a boxer,dobermann,tacskó,busset haund,beagle...

2009. máj. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
93%
sztem is a staffordshire terrier,és hiába az emberek nem vallják be de a tekintetüket vonza! és nem értek egyet azzal h lakásba ne legyen nekünk ott van kellőképp le van mozgatva így egész nap alszik,ha mégis fenn van akkor játszik a játékaival vagy tvzik velünk! és még nagyon szeretem: bull terrier,pitbull,bandog,argentin dog,kanári szigeteki kutya... nekem ezek tetszenek nagyon!
2009. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő, eléggé eltértetek a kérdéstől. Nem azt kérdeztem melyik kutya a legokosabb, legcsaládszeretőbb, hanem LEGELEGÁNSABB!!! (külsőre)

Azért kössz a választ...

2009. máj. 23. 09:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!