Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok olyan oldalakat,...

Mondanátok olyan oldalakat, ahonnan ha rendelek valamit, a szállítás olcsó, esetleg INGYENES?

Figyelt kérdés
Szinte minden helyen 1000 Ft körül van, sőt, valahol a csomag súlyától is függ. Pl. kutya tápok, felszerelés. Ilyesmi oldalakra gondolok
2012. jan. 3. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szinte mindenhol bizonyos összegen felül ingyenes a szállítás.

1 nyakörvet senki nem fog ingyen házhozszállítani

2012. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van néhol de ott 10.000Ft feletti vásárlás esetén ingyene ha akció van.
2012. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Légyszi, olvasd el még egyszer a kérdést
2012. jan. 3. 18:34
 4/14 A kérdező kommentje:
az elsőnek ment
2012. jan. 3. 18:35
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudom, például a petnet meg a vakkantó is ilyen, vidékre 15ezer Ft felett ingyenes a vásárlás. Csak hát, ki vesz egyszerre annyit? :) (vagy inkább ki tud)
2012. jan. 3. 18:36
 6/14 anonim ***** válasza:

első vagyok

elolvastam a kérdést és arra válaszoltam

sokan vesznek 15 ezer felett tápot

miért kéne az eladónak fizetni a szállítást neked, ha csak keveset rendelsz? nem éri meg neki

2012. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
persze, elolvastad, csak nekem kicsit tipikus "gyik-es flegma" dolognak tűnt a nyakörves dolog. és nekem is érthető amit írtál, de azért vannak pl. illatszeres, könyves oldalak, ahol ingyenes a szállítás
2012. jan. 3. 18:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Webkutyánál asszem ingyenes a kiszállítás bármilyen a cucc.
2012. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én simán elköltök annyit :D

Rendelek egy 15 kg-os tápot, hozzá vmi játékot, egy kis jutifalat és már meg is érkeztünk :)

Én is a vakkantóról és a webkutyáról szoktam rendelni :)

2012. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én sem tudok olyanról, ahol kis összegnél ingyen szállítanak. Mondjuk az fura kérdés, hogy ki engedheti meg magának. Én azt nem értem, hogy ki engedhezi meg magának, hogy kis kiszerelésű tápot vegyen. Pont azok a marha drágák!
2012. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!