Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti melyiket venétek sharpei...

Ti melyiket venétek sharpei vagy boxe vagy foxterrier?

Figyelt kérdés
Ti melyiket vennének meg?írhattok indokokat is.
2012. jan. 3. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Te életviteledhez melyik illik a legjobban? Azt válaszd.
2012. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Boxer-t és Foxtriiert

Mert meg felel az igényeimnek és annak amire nekem kéne.

Szerintem szépek is.

(most is van egy Foxi keverékem aki inkább Foxi)


A sharpei nekem nem tetszik.

2012. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*Foxterriert
2012. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha sportolni akarnék boxert, ha vadászni foxit, ha meg csak azért kéne, hogy legyen aki örül mikor hazaérek, akkor a shar peit.
2012. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én biztos a Shar-Pei-t, nekem egyik kedvenc kutyám, és szerintem nagyon szép. De aszerint dönts, hogy nelyik kutyának tudod leginkább kielégíteni az igényeit, melyik illik hozzád és az életviteledhez! Ahogy előttem is mondták!

Ami nem jó a shar-pei-ben, hogy rövidebb az élettartama a többi kutyáéhoz képest.

2012. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanám hogy rövid idegig él egy sharpei. 10-12 év. A dog meg csak 8 évig él.
2012. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sharpeit csak akkor vegyél ha sok pénzed van, nagyon sok fajta betegsége van és rengeteg törődést igényel, foxi meg makacs és önfejü
2012. jan. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy senki nem tud örülni,mint egy sharpei... :) még a családtagjaim nem örülnek nekem annyira... :D
2012. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
utolsó válaszadóval teljesen egyetértek, mi is ezt szoktuk mondani itthon mikor valamelyikünk haza jön, senki más nem örül ennyire mikor hazaérünk :-) A kérdésre válaszolva is azt tudom mondani, hogy sharpeiünk békés, kedves lelkű imádni való kutyus, a kiállása is tiszteletet parancsoló. Nem tudom milyen természetű kutyát szeretnél, de ha kedves, jámbor, és hűségeset akkor mindenképp a felsoroltakból sharpeit válassz :-)
2013. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!