Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Princess-Y...

Mi a véleményetek a Princess-York yorki kennelről?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok véleményére lennék kíváncsi akik onnan vettek kutyust.De mindenki válaszát előre is nagyon szépen köszönöm :)
2012. jan. 4. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem vettem onnan kutyát és yorkim sincsen, de itt nemrég volt egy kérdés azthiszem az hogy vki megbízható yorki kennelt keresett és linkeltek oldalakat és ez is köztük volt :) néztem képeket szép kutyáik vannak..
2012. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

A honlap alapján nekem nem jön be. Nem elég profi. A yorki egy igen kényes fajta, ha ilyen fajtát szeretnék csak is kizárólag profi tenyésztőtől vennék. A honlapon nem szerepelnek törzskönyvek, kiállítási eredmények, a gallériában is csak "hobby" képek vannak.

Ennek ellenére fellehet hívni őket, lehet hogy minden van csak a honlapra nem tették fel.

2012. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Akiteki ***** válasza:
84%
Nekem is furcsa, hogy sehol egy kiállítási eredmény, törzskönyv, de még az előző almokról sincs információ.
2012. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%

Nem a honlapról kérdezett a kérdező !!!! Nem egyértelmű ?


Oda írta , hogy azoknak a véleménye kellene aki vett ott kutyát !!!!


Vagy rosszul látom ??????????????????????????????????

2012. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen rosszul látod: "ELSŐSORBAN... DE MINDENKI..."
2012. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Akiteki ***** válasza:
Rosszul látod. Olvasd el még egyszer.
2012. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Akiteki ***** válasza:
Ha esetleg a többit is sikerülne elolvasnod....
2012. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Akiteki ***** válasza:
Ja, egyébként a rokonságod.
2012. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

mit kötekedsz ?????


Ha nem a kérdésre válaszolsz akkor húzzál és nézzél más kérdést magadnak !!!!!!!!!


Mi magyarok miért vagyunk ilyen birkák ?????? ez az ország az ilyen emberek miatt megy csődbe..........

2012. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nos én onnan vettem a yorkimat. Egy gyönyörű, egészséges, vidám és jó idegrendszerű TÖRZSKÖNYVES kislány boldog gazdija vagyok már majdnem két éve.

Mindegyik kutyusuk törzskönyves és gyönyörűszép - volt szerencsém velük élőben találkozni :)

A hölgy igaz csak "hobbitenyésztő" ergo nem hordja a kutyusokat lépten nyomon kiállításra, de tenyésszemléjük van.

Egy megbízható, kedves gazdi aki tényleg szereti a kutyáit. Szerződéssel, előleggel ad kutyust, és segít a továbbiakban is. Én majdhogynem a kutyusom egy éves koráig értekeztem vele telefonon és e-mailen, bármi gondom volt azonnal segített tanácsokkal.

A vásárlás kb úgy zajlott hogy megtaláltam az oldalt a neten és láttam hogy akkor született alom. Írtam neki e-mailt és megbeszéltük hogy a kutyusok 4 hetes korában elmehetek kiválasztani melyiket szeretném. A szívem szakadt meg mert hozzájuk sem érhettem akkor, sőt még zacsit is kellett húznom a lábamra amikor bementem hozzájuk. Kiválasztottam a kutyust, jelölésképpen belenyírtak a fenekén a szőrbe XD 9 hetes koráig folyamatosan kaptam a képeket róla és a híreket a fejlődéséről - sajnos látogatni távolsági okok miatt nem tudtam. Aztán 9 hetes korában végre elhozhattam, kölyökcsomagot kaptam hozzá.

Itt van egy kép is róla, bár nem olyan friss, nyáron készült: [link]

Én csak ajánlani tudom a kennelt ha nem feltétlenül kiállítási minőségű kutyust szeretnél tökéletes pedigrével.

2012. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!