Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya szerepel...

Milyen fajta kutya szerepel Totóként a Tintaszív című filmben?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 6. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

3kutya játszotta ebben a filmben Totót, mind a 3 westi (west highland terrier), amiket feketére színeztek.

Amúgy a cairn terrier néz ki nagyjából ugyanígy, csak az eleve fekete. Hogy miért nem eleve azt használtak arra már nem emlékszem, de angolul valahol van erről egy cikk.

2012. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

rosszul tudod, cairn terrier játszotta, pont a minap láttam a 101 nagykutyában a cairn terrierről és ott is elmondták, meg itt is le van írva:

[link]

2012. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt meg egy interjú Paul Bettanyval és Brendan Fraserrel melyben megemlítik Peppert az egyik westiet akivel dolgoztak:

[link]


"we also get to meet a Westie named Pepper, one of three dogs who play Toto, a literary character who travels into our world. Pepper, who's been dyed a charcoal color to look like the Wizard of Oz character"

Az Ózban lévő Totó volt cairn terrier, ezt is onnan mintázták, amit az interjúban is említenek.

2012. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én voltam a hülye bocs, benéztem, csak a totót láttam és rögtön az ózra gondoltam...
2012. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!