Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisil be a 12 hetes...

Zsua28 kérdése:

Miért pisil be a 12 hetes kutyánk még menet közben is? Két hete vettük, állítólag beagle, de már most egyre biztosabb, hogy keverék. Nem is volt vele semmi gond, használta a pelust, de pár napja még játék és sétálás közben is pisil!

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy kimegy a szobából és közben folyik a pisije. Lehordjuk 3 óránként ugyan abban az időben és mégis ezt csinálja! Elkaphatot valamit? Vagy miért?
2012. jan. 6. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:

hogy beagle vagy keverék az mindegy ebből a szempontból a kölyök kutyáknak idő kell míg helyre rázódnak a mi kutyusunk 2 hónap alatt lett viszonylag szobatiszta de még is vannak balesetek , de egyre kevesebbszer pisil be (amúgy 6 hónapos) szóval csak türelem és folytassátok a levitelét idővel szobatiszta lesz..


tudsz egy képet feltenni róla?? vagy miből gondoljátok hogy keverék??

2012. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nem képes uralni a záróizmait, az valami betegség jele is lehet. Ideje orvosnak megmutatni.
2012. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a hugyúti fertőzés árulkodó jele, ha pl nagyon büdös és sötét a pisi.
2012. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én két esetet látok reálisnak, az egyik tényleg az, hogy beteg, szóval nézessétek meg dokival, mielőtt a második lehetőségre tértek át.

Ami az lenne, hogy a pelenkától jól megtanulta, hogy otthon is lehet pisilni, ezért pisil otthon. Hiszen lent is lehet, lent akárhol, akkor miért ne lehetne odafent is. Nem is értem, minek pelusoztok, ha le tudjátok vinni 3 óránként...

2012. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:

"Nem is volt vele semmi gond, használta a pelust, "

Itt a gond. Most nem érti, mi a görcsért nem pisilhet a lakásba, ahogy eddig.

2012. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is azzal van a baj, hogyha egyhelyre pisilne.Hanem azzal, hogy lent nem pisil menet közbe, itthon meg még játszás közben is ahogy szalad pisil .Jön ma ki az állatorvos, bár azt mondta tegnap, hogy csak makacsság nála!
2012. jan. 7. 06:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha lent nem csinálja, akkor mondjuk valószínűleg igaza van. És én is a pelenkát hibáztatom elsősorban.
2012. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!