Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyáimnak?

Mi baja lehet a kutyáimnak?

Figyelt kérdés

Majdnem 1éves rotim nem eszik semmit már 1 napja és folyamatosan kutyorog a bele azóta! Kedve van, játszik, futkoz, csak épp nem eszik ami SOHA nem volt rá jellemző!

A 8 éves kutyám pedig alig tud lefeküdni, behúzza a farkát, járkál körbe-körbe míg nagynehezen lefekszik. Láthatóan fáj neki a hátsó fele. Ha áll a kutya akkor remeg a 2 hátsó lába is.


2009. máj. 24. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
ÁLLATORVOS?????
2009. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

babézia??

egyébként felnőtt kutyáknál heti egy koplalónapot kell tartani,a bélbolyhok miatt..

2009. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én is az állatorvost ajánlanám, a nem evő kutyának lehet hogy a nagy meleg miatt nincs kedve nálam is előfordult már, a másik kutyus esetében ha nagytestű, bár ha kicsi akkor is lehet akár diszplázia is, ezt viszont te otthon nem tudod megállapítani.
2009. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
te nem vagy normális előadod itt a jó gazdit miközben a kutyáid szenvednek azonnal vidd állatorvoshoz
2009. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Vidd őket állatorvoshoz! Nem lehetséges, hogy valaki megmérgezte őket, vagy romlott kaját kaptak?
2009. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

nekem is volt ilyen a kutyámmal,és tápot kellet nála váltani!!és kamilla teát főztem neki és csak azt ihatta...

a másik kutyádnak meg ha fáj a hátsó fele nem lehetséges hogy elütötték vagy valami ilyesmi?vidd el dokihoz,vagy hívj hozzá dokit!!remélem segítettem

2009. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megoldódtak a problémák! Kiderült hogy a kisebbik kutyus azért nem evett, mert anyu megetette reggel, csak mire én is etetni akartam elment itthonról és nem szólt. Az idősebb kutya hátsó felével minden rendben lett miután tudott egy kiadósat "üríteni" :)
2009. máj. 24. 13:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

-_-' azta ez komoly.

Azért jó,hogy nincsen semmi bajuk!

2009. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
örülök hogy nincs bajuk
2009. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!